reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal wprowadził funkcję Live

dodano: 2023-04-06 10:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal/satkurier.pl

Tidal Live Tidal, globalna platforma streamingowa z muzyką, wprowadziła funkcję Live, która umożliwia subskrybentom planów HiFi i HiFi Plus słuchanie ulubionych utworów wspólnie z innymi, w czasie rzeczywistym, bez konieczności fizycznego przebywania razem. Live ułatwia grupom o dowolnej liczebności zebranie się na specjalne wydarzenie, wydanie albumu, itd.

Tidal
Tidal Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa Live, wcześniej testowana w wersji beta jako „DJ”, to nowy sposób spontanicznego dzielenia się muzyką przez subskrybentów. Nowa funkcja ułatwia też odnajdywanie i śledzenie twórców muzyki. Rozpoczynając sesję Live, użytkownik Tidal może nadać jej nazwę i udostępnić łącze, aby dołączyć mogli też inni.
 

- Poprzez muzykę dajemy fanom możliwość łączenia się ze sobą lub z innymi twórcami, markami i osobistościami poprzez proste udostępnianie jednym kliknięciem - powiedziała Agustina Sacerdote, Global Head of Product w Tidal. - Korzystanie z Live daje fanom muzyki prostą drogę do znalezienia nowej muzyki od innych fanów w aplikacji lub wszędzie tam, gdzie udostępniany jest link. Cieszymy się, że możemy zobaczyć, jak Live jest wykorzystywane do wzmacniania chwil poprzez dzielenie się muzyką i zbliżanie ludzi.

Funkcja Live jest dostępna w aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, a subskrybenci Tidal mogą wybierać spośród ponad 100 mln utworów dostępnych w aplikacji. Utwory są odtwarzane w AAC, chyba że dostępna jest wyższa jakość.

Subskrybenci mogą rozpoczynać i słuchać sesji odbywających się tylko w kraju, w którym zarejestrowane jest ich konto Tidal.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...