reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Tidal wprowadził funkcję Live

dodano: 2023-04-06 10:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Tidal/satkurier.pl

Tidal Live Tidal, globalna platforma streamingowa z muzyką, wprowadziła funkcję Live, która umożliwia subskrybentom planów HiFi i HiFi Plus słuchanie ulubionych utworów wspólnie z innymi, w czasie rzeczywistym, bez konieczności fizycznego przebywania razem. Live ułatwia grupom o dowolnej liczebności zebranie się na specjalne wydarzenie, wydanie albumu, itd.

Tidal
Tidal Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa Live, wcześniej testowana w wersji beta jako „DJ”, to nowy sposób spontanicznego dzielenia się muzyką przez subskrybentów. Nowa funkcja ułatwia też odnajdywanie i śledzenie twórców muzyki. Rozpoczynając sesję Live, użytkownik Tidal może nadać jej nazwę i udostępnić łącze, aby dołączyć mogli też inni.
 

- Poprzez muzykę dajemy fanom możliwość łączenia się ze sobą lub z innymi twórcami, markami i osobistościami poprzez proste udostępnianie jednym kliknięciem - powiedziała Agustina Sacerdote, Global Head of Product w Tidal. - Korzystanie z Live daje fanom muzyki prostą drogę do znalezienia nowej muzyki od innych fanów w aplikacji lub wszędzie tam, gdzie udostępniany jest link. Cieszymy się, że możemy zobaczyć, jak Live jest wykorzystywane do wzmacniania chwil poprzez dzielenie się muzyką i zbliżanie ludzi.

Funkcja Live jest dostępna w aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android, a subskrybenci Tidal mogą wybierać spośród ponad 100 mln utworów dostępnych w aplikacji. Utwory są odtwarzane w AAC, chyba że dostępna jest wyższa jakość.

Subskrybenci mogą rozpoczynać i słuchać sesji odbywających się tylko w kraju, w którym zarejestrowane jest ich konto Tidal.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...