reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Ania” w serialowej wersji na kanale TVP1

dodano: 2023-04-08 13:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Dystrybucja Kinowa „Ania” W niedzielę i poniedziałek, 9 i 10 kwietnia br. o godz. 18:25 w TVP1 wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1., 2., 3. i 4. sezonu 1. polskiej produkcji „Ania”, będącej serialową wersją filmu o tym samym tytule o aktorce Annie Przybylskiej. Producentem tego dokumentalnego filmu jest TVP, a dystrybutorem jest TVP Dystrybucja Kinowa. Występują Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Agnieszka Kubera, Anna Przybylska, Krystyna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Szymon Bobrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny „Piasek”, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki, Michał Żebrowski i Radosław Piwowarski. Film dostępny jest w TVP VOD.

TVP Dystrybucja Kinowa „Ania”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Ania” to czteroodcinkowy serial dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej. Jak czytamy w opisie, to inspirująca historia odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z ról Maryli Baki z serialu „Złotopolscy” (emisja na kanale TVP Seriale) i Kariny w serialu „Daleko od noszy” (emisja w stacji Polsat 1) oraz filmów „Ciemna strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”.

Anna Przybylska - mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka - spełniona w każdej z tych ról. Czym był dla niej sukces, piękno i sens życia? Tego widzowie dowiedzą się z archiwalnych materiałów z udziałem aktorki. Rodzina przypomni, jaka była poza kamerami i jaką była mamą, współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła.

Za scenariusz i reżyserię filmu „Ania” odpowiadają Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, za zdjęcia Michał Tyszkiewicz „Tyszka” i Kamil Gubała, a producentem jest Paweł Gajewski. W filmie wystąpili Katarzyna Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Agnieszka Kubera, Anna Przybylska, Krystyna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Szymon Bobrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura, Andrzej Piaseczny „Piasek”, Piotr Szwedes, Paweł Wawrzecki, Michał Żebrowski i Radosław Piwowarski.

Odcinek pierwszy serialu „Ania” wyemitowany zostanie na kanale TVP1 premierowo w niedzielę, 9 kwietnia br. o godzinie 18:25, drugi o godzinie 18:55, trzeci w poniedziałek, 10 kwietnia br. o godzinie 18:25, a czwarty o godzinie 18:55. Film dostępny jest dla użytkowników serwisu TVP VOD (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Ania” pojawił się w kinach w piątek, 7 października 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk i Szymon Bieniuk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Ania”, foto: TVP
Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk i Szymon Bieniuk na plakacie promującym kinową emisję filmu „Ania”, foto: TVP


„Ania” - serial, sezon 1., emisja w niedzielę i poniedziałek, 9 i 10 kwietnia 2023 roku o godz. 18:25 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...