reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ziemia w maju w Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-04-15 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature W maju br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom takie programy jak „Olbrzymy, których już nie ma” (sezon 1.) i „Matka Natura” (sezon 1.), a w ramach pasma „Sezon na drapieżniki” takie produkcje jak „Najszybsze drapieżniki” (sezon 1.) i „W stadzie łatwiej” (sezon 1.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Sezon na drapieżniki”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 maja br.) o 21:00
Kanał Polsat Viasat Nature ponownie zaprasza widzów na spotkania z najstraszniejszymi, najsilniejszymi i najszybszymi stworzeniami na Ziemi: na kanale Polsat Viasat Nature można obejrzeć premierowe odcinki programów „Najszybsze drapieżniki” i „W stadzie łatwiej”. Widzowie poznają techniki, sztuczki i narzędzia, których zwierzęta używają do obrony i pokonania przeciwnika. Od niedźwiedzi, krokodyli i rekinów po węże, pająki i skorpiony: zwierzęta używają pazurów i szczęk, by atakować i zabijać - ale wykorzystują także rozmiary, kształt, więzi rodzinne i urok osobisty, by przechytrzyć swoich wrogów. Jak zapowiada nadawca, w maju br. na kanale Polsat Viasat Nature widzowie spotkają najbardziej imponujące drapieżniki, jakie stworzyła Matka Natura (więcej tutaj).

„Sezon na drapieżniki”:
„Najszybsze drapieżniki” („Nature's Fast Attacks”)
emisja: od poniedziałku, 1 maja br. o 21:00

Dwuczęściowy film dokumentalny pokazuje, jak działają najszybsze drapieżniki w czasie polowania na swoje ofiary - i jak ich równie szybkie ofiary starają się umknąć przed śmiertelnym zagrożeniem. Widzowie zobaczą, jak żarłacze białe u wybrzeży Republik Południowej Afryki wykorzystują swoje nieprawdopodobne przyspieszenie w czasie polowania na foki. Przyjrzą się niedźwiedziom polarnym atakującym ogromne morsy wypoczywające na krach lodowych w Arktyce. Dowiedzą się, w jaki sposób jaguar łączy szybkość  i umiejętność skradania się, aby na równikowych, podmokłych terenach w Brazylii upolować największego gryzonia na świecie - kapibarę. - Oto natura w jej najszybszym i najbardziej wściekłym wydaniu - zapowiada nadawca.

„Olbrzymy, których już nie ma” („Lost Beasts: Unearthed”)
emisja: od soboty, 6 maja br. o 21:00

Widzowie tej serii uzyskają bezpośredni dostęp do badań paleontologicznych, wspomaganych najnowocześniejszą technologią, i animacji komputerowych. Celem jest poznanie tajemnic największych stworzeń, jakie kiedykolwiek żyły na naszej planecie: od śmiertelnie groźnych tyranozaurów po wielkie mamuty włochate, tygrysy szablozębne i niezwykłe morskie potwory. Wyniki najnowszych badań ujawniają, jak te olbrzymie zwierzęta ewoluowały, by podbić planetę, dlaczego były tak duże i co spowodowało ich wyginięcie.

„Sezon na drapieżniki”:
„W stadzie łatwiej” („Nature's Mass Attacks”)
emisja: od poniedziałku, 15 maja br. o 21:00

Widzowie przyjrzą się łowcom polującym stadnie: od wilków po zaskakującą współpracę ludzi i delfinów. Współpraca to najskuteczniejsza strategia polowania, jaką wymyśliły drapieżniki. Działanie zespołowe może także pomóc słabszym pokonać silniejszego: wiele zwierząt łączy siły, stosując zaskakujące i niezwykle skuteczne strategie obronne. Pszczoły jednoczą siły, aby pokonać ogromnego szerszenia, a mrówki z rodzaju Oecophylla dzięki efektywnej współpracy rządzą wyższymi partiami lasu deszczowego, broniąc roślin przed innymi owadami. 

„Matka Natura” („Mother Nature”)
emisja: od piątku, 26 maja br. o 20:00

To nie mężczyźni rządzą światem, ale matki. Oto opowieść o najwspanialszych rodzicielkach: od samicy geparda z sześcioma głodnymi noworodkami w rezerwacie Maasai Mara do maleńkiej żaby z rodziny drzewołazowatych, która na własnym grzbiecie przenosi swoje młode w bezpieczne miejsca w kostarykańskiej dżungli. Każda mama ma swoje własne bitwy do stoczenia, ale łączy je wspólna cecha: zrobią wszystko, aby chronić swoje dzieci. Oto obraz życia dużych i małych zwierzęcych matek oraz wyjątkowych wyzwań, jakie stawia przed nimi opieka nad potomstwem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...