reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ameryka w maju w CBS Reality

dodano: 2023-04-16 00:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Reality logo W maju br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Niesłusznie skazani” (sezon 1.), „Ameryka: Ukryte subkultury” (sezony 1. i 2.) i „Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande” („Straż graniczna USA. Mosty nad Rio Grande”, sezon 4.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Niesłusznie skazani”
emisja: w niedziele (od 7 maja br.) o 22:00

Premiera pierwszego sezonu programu odbędzie się w niedzielę, 7 maja br. o godzinie 22:00, odcinki będą emitowane do niedzieli, 9 lipca br. - dwa odcinki na sprawę, jeden odcinek co niedzielę. Sprawiedliwość od bezprawia oddziela cienka linia - w nowym programie o prawdziwych zbrodniach widzowie poznają obie strony. W programie reporterka śledcza Louise Shorter ponownie przebada jedne z największych pomyłek sądowych w brytyjskiej historii kryminalnej. Sprawy, w których zniszczono życie osobom niesłusznie oskarżonym o popełnienie morderstw. Reporterka spotka się z bezpodstawnie osądzonymi, członkami ich rodzin i osobami związanymi z daną sprawą. W każdym z odcinków Louise Shorter przedstawi przebieg śledztwa, które doprowadziło do oskarżenia niewinnych, a następnie przeanalizuje dowody, które doprowadziły do schwytania prawdziwego mordercy. Prowadząca odkryje punkty, w których zawiódł wymiar sprawiedliwości i pokaże, w jaki sposób krzywdy popełnione przez prawo zostały ostatecznie naprawione, a prawdziwy morderca trafił za kratki.

„Ameryka: Ukryte subkultury” 1, 2
emisja: w soboty i niedziele (od 13 maja br.) o 23:00

Premierowe odcinki sezonów pierwszego i drugiego będą emitowane w soboty i niedziele o godzinie 23:00, od soboty, 13 maja do niedzieli, 28 maja br. Jak zapowiada nadawca, dzięki nigdy wcześniej niepublikowanym materiałom filmowym i ekskluzywnemu dostępowi, seria dokumentalna „Ameryka: Ukryte subkultury” przedstawia jedne z najbardziej znanych oraz ściśle tajnych subkultur w tym kraju. Od sekt wierzących w rychły koniec świata po gangi motocyklowe, od podziemnych klubów walk po podmiejskich swingersów - program rzuca światło na najbardziej sekretne strony amerykańskiego społeczeństwa. W pierwszym sezonie widzowie poznają między innymi zgromadzenia wierzące w koniec świata. Rodzina Mansona, Jonestown, Waco, Heaven's Gate. Raz po raz Amerykanie z przerażeniem obserwowali, jak te sekty stosowały przemoc i terror wobec swoich członków i społeczeństwa. Wyznawcy wydawali się mieć wyprane umysły, a przywódcy uznawani byli za niepoczytalnych, a jednak tragedie z nimi związane, są prawdziwe. Próbując zrozumieć fenomen kultu, seria zagłębia się w niektóre z najbardziej znanych sekt w historii.

„Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande” 4
emisja: od poniedziałku do piątku (od 22 maja br.) o 18:00

Premierowe odcinki czwartego sezonu programu będą emitowane w dni powszednie o godzinie 18:00, od poniedziałku, 22 maja do piątku, 2 czerwca br. Ponad połowę południowej granicy Ameryki wyznacza Rio Grande, mętna, brązowa rzeka, wijąca się między Teksasem a Meksykiem. Przecina ją w sumie 28 mostów łączących Stany Zjednoczone Ameryki z południowym sąsiadem. Każdego dnia 250 tysięcy osób, 12 tysięcy ciężarówek z towarem i pięć tysięcy wagonów kolejowych przekracza je z wielu powodów. Niektóre legalnie, a inne nie. Odpowiedzialnym za mosty oddziałem Department of Homeland Security (DHS) jest U.S. Customs and Border Protection (CBP), czyli straż graniczna. Po raz pierwszy kamery telewizyjne mogą śledzić ich pracę, procesy i technologie, które CBP wykorzystuje w swojej misji zapewnienia bezpieczeństwa Ameryce (więcej tutaj).
 
„Niesłusznie skazani” na kanale CBS Reality, foto: AMC Networks International
„Niesłusznie skazani” na kanale CBS Reality, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...