reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie i podróże w lutym w CBS Reality

dodano: 2023-01-14 13:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W lutym br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „48 godzin” (sezon 34.), „Straż graniczna USA. Mosty nad Rio Grande” („Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande”, sezony 1., 2. i 3.) i „Nadmorskie zbrodnie” (sezon 4.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„48 godzin” 34
emisja: od poniedziałku do piątku o 21:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 21:00, od poniedziałku, 16 stycznia do poniedziałku, 27 lutego br. Seria bada sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Jak zapewnia nadawca, na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin (więcej tutaj).

„Straż graniczna USA. Mosty nad Rio Grande” 1, 2, 3
emisja: od poniedziałku do piątku o 20:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 20:00, od poniedziałku, 23 stycznia do piątku, 3 marca br. Ponad połowę południowej granicy Ameryki wyznacza Rio Grande, mętna, brązowa rzeka, wijąc się między Teksasem a Meksykiem. Przecina ją w sumie 28 mostów łączących Stany Zjednoczone Ameryki z południowym sąsiadem, Meksykiem. Każdego dnia 250 tysięcy osób, 12 tysięcy ciężarówek z towarem i pięć tysięcy wagonów kolejowych przekracza je z wielu powodów. Niektóre legalnie, a inne nie. Odpowiedzialnym za mosty oddziałem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego jest U.S. Customs and Border Protection (CBP/Straż Graniczna). Po raz pierwszy kamery telewizyjne mogą śledzić ich pracę, procesy i technologie, które CBP wykorzystuje w swojej misji zapewnienia bezpieczeństwa Ameryce (więcej tutaj).

„Nadmorskie zbrodnie” 5
emisja: od poniedziałku do piątku (od 13 lutego br.) o 22:00

Program będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 22:00, od poniedziałku, 13 lutego do piątku, 24 lutego br. Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia. W najnowszym sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca pełne śmiechu, spacerów po promenadzie, kolorowych lunaparków i waty cukrowej. Jednak, gdy karuzele przestają się obracać, a na deptakach gasną ostatnie światła, z ciemności wyłania się świat chaosu i zbrodni (więcej tutaj).
 
Nell Darby w programie „Nadmorskie zbrodnie”, foto: AMC Networks International
Nell Darby w programie „Nadmorskie zbrodnie”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...