reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dużo śmiechu w maju na kanale Fox Comedy

dodano: 2023-04-27 17:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

FOX Comedy W maju br. kanał telewizyjny Fox Comedy poleca swoim widzom taki serial jak „Duchy” (sezon 1.), w ramach pasma „Wtorki nie z tego świata” taką produkcję jak „Co robimy w ukryciu”, a w ramach pasma „Długi weekend - dużo śmiechu!” takie filmy jak „Jak urodzić i nie zwariować”, „Goło i wesoło”, „Szkoła rocka”, „Zoolander”, „Zoolander 2”, „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”, „Jaja w tropikach”, „Dziewięć miesięcy” („9 miesięcy”), „Ostra jazda”, „Gliniarz z Beverly Hills”, „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga” i „Kolacja dla palantów”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, filmy i seriale - oto, co w maju br. czekać będzie na widzów stacji Fox Comedy. Na fanów komedii czekać będzie wyjątkowo zabawny kwietniowo-majówkowy weekend. Na kanale Fox Comedy widzowie będą mogli zobaczyć takie filmy jak „Jak urodzić i nie zwariować”, „Goło i wesoło”, „Szkoła rocka”, „Zoolander”, „Zoolander 2”, „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”, „Jaja w tropikach”, „Dziewięć miesięcy” („9 miesięcy”), „Ostra jazda”, „Gliniarz z Beverly Hills”, „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga” i „Kolacja dla palantów”. Stacja przygotowała też premierę serialu „Duchy” oraz powrót produkcji „Co robimy w ukryciu”.

Dawka śmiechu dla widzów Fox Comedy. W maju br. widzowie Fox Comedy będą mogli odprężyć się przy komediach. W długi weekend czekać będą na nich takie filmy jak „Jak urodzić i nie zwariować”, „Goło i wesoło”, „Szkoła rocka”, „Zoolander”, „Zoolander 2”, „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”, „Jaja w tropikach”, „Dziewięć miesięcy” („9 miesięcy”), „Ostra jazda”, „Gliniarz z Beverly Hills”, „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga” i „Kolacja dla palantów”. Stacja przygotowała też gratkę dla fanów seriali komediowych. W poniedziałek, 22 maja br. na kanale Fox Comedy zadebiutuje produkcja „Duchy”. A ci, którzy lubią tytuły z dreszczykiem, z pewnością ucieszą się na wtorki nie z tego świata, kiedy emitowany będzie serial „Co robimy w ukryciu”.

Maj 2023 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Długi weekend - dużo śmiechu!”:
emisja: codziennie (od 29 kwietnia br.) o 12:00
Jak zapowiada nadawca, w długi weekend na widzów kanału Fox Comedy czekać będą tytuły, które od wielu lat rozbawiają do łez. Kwietniowo-majówkowy relaks upłynie w towarzystwie bohaterów takich produkcji jak np. „Szkoła rocka”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Ostra jazda” czy dwóch części „Zoolandera”. Od soboty, 29 kwietnia do środy, 3 maja br. od godziny 12:00 widzowie zobaczą takie filmy jak „Jak urodzić i nie zwariować” (więcej tutaj), „Goło i wesoło” (więcej tutaj), „Szkoła rocka”, „Zoolander” (więcej tutaj), „Zoolander 2” (więcej tutaj), „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” (więcej tutaj), „Jaja w tropikach” (więcej tutaj i tutaj), „Dziewięć miesięcy” (więcej tutaj), „Ostra jazda” (więcej tutaj), „Gliniarz z Beverly Hills” (więcej tutaj), „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga” (więcej tutaj) i „Kolacja dla palantów” (więcej tutaj).

„Duchy”
emisja: w poniedziałki (od 22 maja br.) o 21:00

Sam (Rose McIver) i Jay (Utkarsh Ambudkar) to młoda para, która dziedziczy stary, rozpadający się dom. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu decydują, że odziedziczoną posiadłość przekształcą w uroczy pensjonat. Wkrótce jednak okazuje się, że dom jest już zamieszkały… przez duchy! Jak dalej potoczą się losy młodej pary? Odpowiedź poznamy już od 22 maja o godzinie 21:00 na kanale FOX COMEDY (więcej tutaj).

„Wtorki nie z tego świata”:
„Co robimy w ukryciu”
emisja: we wtorki (od 23 maja br.) o 21:00

Serial fabularny (więcej tutaj).
 
Natasia Demetriou w serialu „Co robimy w ukryciu”, foto: FX Productions, LLC.
Natasia Demetriou w serialu „Co robimy w ukryciu”, foto: FX Productions, LLC.
Helena Garcia w serialu „Co robimy w ukryciu”, foto: Russ Martin/FX Networks, LLC.
Helena Garcia w serialu „Co robimy w ukryciu”, foto: Russ Martin/FX Networks, LLC.
Brandon Scott Jones, Utkarsh Ambudkar, Sheila Carrasco, Román Zaragoza, Rebecca Wisocky, Rose McIver, Devan Chandler Long, Asher Grodman i Richie Moriarty w serialu „Duchy”, foto: The Walt Disney Company
Brandon Scott Jones, Utkarsh Ambudkar, Sheila Carrasco, Román Zaragoza, Rebecca Wisocky, Rose McIver, Devan Chandler Long, Asher Grodman i Richie Moriarty w serialu „Duchy”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...