reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Przygody księcia Ivandoe w maju w Cartoon Network

dodano: 2023-04-28 23:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” Jak zachęca nadawca, dołącz do epickich przygód Księcia Ivandoe, pewnego siebie młodego jelonka i jego lojalnego giermka Berta. Wyruszają w największą wyprawę ich życia do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. Premiera brytyjsko-duńskiego serialu animowanego „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”) odbędzie się w sobotę, 13 maja br. o godz. 8:20, a nowe odcinki emitowane będą codziennie na kanale Cartoon Network. Za produkcję odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe.

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio odpowiedzialne za produkcję Cartoon Network EMEA, „Niesamowity świat Gumballa”, zaprasza na nowy serial oryginalny „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”. W świecie charakternych postaci, dworskich rywalizacji i magicznych stworków podążamy za młodym, nazbyt pewnym siebie jelonkiem podczas największej przygody jego życia. Wiernym towarzyszem jest lojalny giermek Bert. Książę Ivandoe wyrusza na wyprawę do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. To podróż, która zaprowadzi go do krain z dala od domu. Do ścieżki, na której spotka niepojęte niebezpieczeństwa oraz niesamowitych matołków.

Premierowa produkcja to pięć rozdziałów, w których pojawiają się nowe kolorowe królestwa i postaci, a także bohaterowie i bohaterki, jak największy przeciwnik Ivandoe, okropny Książę Łabędź, podstępna Księżniczka Złodzei imieniem Jezebel. A któż mógłby zapomnieć o zdumiewająco osobliwych Przebiegłych Gnomach. W rozdziale pierwszym Książę Ivandoe żegna się z Królestwem Potężnego Jelenia i wyrusza na wyprawę przez Pięć Królestw, która doprowadzi go do niesamowicie tajemniczej Orlej Góry i legendarnego Złotego Pióra. Każde z Pięciu Królestw znajdzie się w jednym z pięciu rozdziałów.

Za produkcję najnowszej serii odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe w Londynie. Christian Bøving-Andersen i Eva Lee Wallberg objęli stanowiska creator, writer i series director. Daniel Lennard objął stanowiska co-creator, writer i executive story editor. Produkcją animacji zajęło się wielokrotnie nagradzane Sun Creature Studio w Danii.

- Dołącz do Księcia Ivandoe podczas podróży przez Łabędziowo i Las Złoczyńców w dwóch pierwszych rozdziałach „Bohaterskiej wyprawy dzielnego księcia Ivandoe” od soboty, 13 maja br. w Cartoon Network - zachęca nadawca. Weekendowy maraton z „Bohaterską wyprawą dzielnego księcia Ivandoe” - rozdziały pierwszy i drugi, od 8:20 do 20:20. Emisja serialu odbywać się będzie od poniedziałku, 15 maja br. o godzinie 16:30 w Cartoon Network. Powtórki widzowie zobaczą w godzinach 8:20, 13:00 i 18:25. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać serię „Mini Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe - Shorts”) (więcej tutaj).

„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” - sezon 1., emisja codziennie (od 15 maja 2023 roku) o godz. 16:30 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...