reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lodowe serie w czerwcu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2023-05-10 20:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej” (sezon 2.), a w ramach pasma „Mroźne soboty” takie produkcje jak „Lodowi wikingowie” (sezony 1., 2. i 3.) i „Lodowe łowiska” (sezon 1.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Mroźne soboty”:
emisja: w soboty (od 3 czerwca br.)
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. w soboty będzie zimno. Stacja zaprasza na trzy sezony programu „Lodowi wikingowie” oraz na premierę serii zatytułowanej „Lodowe łowiska”. „Lodowi wikingowie” to program ukazujący niebezpieczny świat komercyjnego rybołówstwa podlodowego na jeziorze Winnipeg w Kanadzie - przewodnikami jest rodzina Kristjansonów (więcej tutaj). Z kolei „Lodowe łowiska” to wyprawa na mroźne wody wokół Islandii, gdzie nowicjusze próbują swoich sił w połowach dorsza atlantyckiego na islandzkich kutrach rybackich. Obie serie łączy wspólny wątek ludzi stawiających czoła ekstremalnym warunkom i zmuszonych do pracy zespołowej, aby osiągnąć cele. - Przygotujcie się na naprawdę chłodne chwile w każdą sobotę czerwca br. na kanale Polsat Viasat Explore - zachęca nadawca.

„Drwale z Kolumbii Brytyjskiej” 2 („Mud Mountain Haulers” 2)
emisja: w środy (od 7 czerwca br.) o 21:00

Bracia Craig i Brent Lebeau, drwale w trzecim pokoleniu, mają nadzieję na udany sezon. Tymczasem bracia Shane i Chad Gloverowie - drugie pokolenie drwali z rejonu Kootenay w Kolumbii Brytyjskiej - razem ze swoim ojcem Garym walczą z trudnym terenem, nieprzewidywalną pogodą i skomplikowanymi maszynami, aby dostarczyć zamówione kłody do tartaku. W drugim sezonie Craig i jego ekipa rozbijają obóz w odległej części rejonu Shuswap Highlands na Gollen, w najbardziej stromym terenie, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia. Początkowo wszystko idzie dobrze, ale zła pogoda i zablokowana ciężarówka sprawiają, że cała operacja staje w miejscu. Tymczasem Brent oczyszcza drogę dla skuterów śnieżnych w lokalnym ośrodku narciarskim, ale techniczne niedopatrzenie i nadchodzące opady śniegu mogą pokrzyżować mu plany (więcej tutaj).

„Mroźne soboty”:
„Lodowate łowiska” („Ice Cold Catch”)
emisja: w soboty (od 10 czerwca br.) o 21:00

Niedawno zaręczony amerykański przedsiębiorca z branży obronnej i zmagająca się z problemami brytyjska stewardesa z luksusowych jachtów rzucają swoje dotychczasowe zajęcia, by spróbować zarabiać na życie w branży rybołówstwa na Islandii. To niezwykle trudna, ale bardzo opłacalna praca. Bohaterowie programu odkrywają zupełnie nowy świat i spotykają ludzi, jakich dotąd nie znali. Połowy dorsza na północy Atlantyku bywają bardzo niebezpieczne, a oni są przecież kompletnymi żółtodziobami! Na islandzkich kutrach co roku pojawia się około setki początkujących rybaków, którzy chcą spróbować swoich sił w tej trudnej profesji: chętni i pełni zapału przybywają z całego świata, mając nadzieję na wysokie zarobki i zdobycie posady marynarza pokładowego. Przy dobrych połowach można w ten sposób zarobić do 6 tys. dolarów tygodniowo.
 
Ciężarówka Kenworth w programie „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”, foto: Viasat Wolrd
Ciężarówka Kenworth w programie „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”, foto: Viasat Wolrd


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...