reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

A+E Networks EMEA rozszerza zasięg FAST

dodano: 2023-05-12 17:31
autor: RO | źródło: aenetworks.tv/broadbandtvnews.com

Inside Crime, Mystery TV i World War TV Globalny nadawca A+E Networks EMEA, który dociera do odbiorców w ponad 100 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, krajach Beneluksu, Europy Środkowej i Wschodniej, Afryce i na Bliskim Wschodzie, uruchamia 3 bezpłatne kanały FAST na platformie streamingowej Samsung TV Plus.

A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rezultacie użytkownicy Samsung TV Plus będą mieli darmowy dostęp do biblioteki programowej A+E Networks w ramach kanałów Inside Crime, Mystery TV i World War TV. Nowe partnerstwo z Samsung TV Plus następuje po wprowadzeniu treści A+E Networks EMEA na platformy Amazon Freevee i Pluto TV.
 
  • Inside Crime przedstawia najbardziej głośne zbrodnie świata z pierwszych stron gazet, otwierając drzwi do prawdziwych miejsc zbrodni, archiwów policyjnych i sal sądowych, zapraszając widzów do zebrania wskazówek, zbadania dowodów i odkrycia prawdy. Kanał emituje popularne seriale, takie jak „Britain's Darkest Taboos”, „Crimes That Shook Britain” czy „What the Killer Did Next”.
  • Mystery TV zagłębia się w świat wyjaśnionych i nadprzyrodzonych zjawisk, w tym kosmitów, UFO i nie tylko. Ponadto odkrywa tajemnice rządowe, spiski i tuszowanie.
  • World War TV bada konflikty, które doprowadziły ludzkość na skraj katastrofy oraz konflikty między supermocarstwami, które zagrażają dzisiejszemu światu.
 

Samsung TV Plus to wiodąca, darmowa platforma streamingowa wspierana reklamami, a dzięki naszemu partnerstwu jeszcze więcej fanów może się cieszyć programami wysokiej jakości z naszego silnego katalogu programów A+E Networks EMEA. Pokazuje to, jak popularne są nasze treści dotyczące prawdziwych przestępstw, tajemnic i wojny światowej

- komentuje wiceprezes ds. cyfrowych w A+E Networks EMEA, Julie Mitchelmore.


Amerykańskie przedsiębiorstwo A+E Networks jest znane w Polsce z dystrybucji płatnych stacji tematycznych History, H2 czy Crime+Investigation (CI Polsat) w tradycyjnej telewizji pay-tv i usługach na żądanie.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...