reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

A+E Networks EMEA rozszerza zasięg FAST

dodano: 2023-05-12 17:31
autor: RO | źródło: aenetworks.tv/broadbandtvnews.com

Inside Crime, Mystery TV i World War TV Globalny nadawca A+E Networks EMEA, który dociera do odbiorców w ponad 100 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, krajach Beneluksu, Europy Środkowej i Wschodniej, Afryce i na Bliskim Wschodzie, uruchamia 3 bezpłatne kanały FAST na platformie streamingowej Samsung TV Plus.

A+E Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rezultacie użytkownicy Samsung TV Plus będą mieli darmowy dostęp do biblioteki programowej A+E Networks w ramach kanałów Inside Crime, Mystery TV i World War TV. Nowe partnerstwo z Samsung TV Plus następuje po wprowadzeniu treści A+E Networks EMEA na platformy Amazon Freevee i Pluto TV.
 
  • Inside Crime przedstawia najbardziej głośne zbrodnie świata z pierwszych stron gazet, otwierając drzwi do prawdziwych miejsc zbrodni, archiwów policyjnych i sal sądowych, zapraszając widzów do zebrania wskazówek, zbadania dowodów i odkrycia prawdy. Kanał emituje popularne seriale, takie jak „Britain's Darkest Taboos”, „Crimes That Shook Britain” czy „What the Killer Did Next”.
  • Mystery TV zagłębia się w świat wyjaśnionych i nadprzyrodzonych zjawisk, w tym kosmitów, UFO i nie tylko. Ponadto odkrywa tajemnice rządowe, spiski i tuszowanie.
  • World War TV bada konflikty, które doprowadziły ludzkość na skraj katastrofy oraz konflikty między supermocarstwami, które zagrażają dzisiejszemu światu.
 

Samsung TV Plus to wiodąca, darmowa platforma streamingowa wspierana reklamami, a dzięki naszemu partnerstwu jeszcze więcej fanów może się cieszyć programami wysokiej jakości z naszego silnego katalogu programów A+E Networks EMEA. Pokazuje to, jak popularne są nasze treści dotyczące prawdziwych przestępstw, tajemnic i wojny światowej

- komentuje wiceprezes ds. cyfrowych w A+E Networks EMEA, Julie Mitchelmore.


Amerykańskie przedsiębiorstwo A+E Networks jest znane w Polsce z dystrybucji płatnych stacji tematycznych History, H2 czy Crime+Investigation (CI Polsat) w tradycyjnej telewizji pay-tv i usługach na żądanie.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...