reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Morderstwa w czerwcu w CI Polsat

dodano: 2023-05-13 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W czerwcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Mordercze związki” (sezon 4.), „Zbrodnia na prowincji” (sezon 2., „Morderstwo na prowincji”) i „Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square” (sezon 1.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, zbliżające się lato sprzyja dalekim podróżom - w czerwcu br. widzowie kanału Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) udadzą się do Nowego Jorku w programie „Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square” (sezon 1.). Czekać będą na nich nowe odcinki „Morderczych związków” (sezon 4.), sprawdzą też, co dzieje się za miastem - w poniedziałki (od 12 czerwca br.) oglądać będą „Zbrodnię na prowincji” (sezon 2.).

Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Mordercze związki” 4 („Meet Marry Murder” 4)
emisja: we wtorki (od 6 czerwca br.) o 21:00

Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa - kiedy ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek. Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona. Program przedstawia postaci, które wszyscy znamy: siostry, braci, przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów ze szkoły czy pracy. Wszyscy są świadkami naszego życia. Przedstawiane miejsca też okazują się mieć znaczenie. To może być ratusz, szkolna sala, gdzie para poznała się na potańcówce, czy restauracja, do której poszła na pierwszą randkę albo klub, kościół, w którym zabiły im weselne dzwony, czy szpital, w którym na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Zwyczajne życie staje się tłem tragicznych wydarzeń. Widzimy jak początkowe wzajemne zauroczenie stopniowo ustępuje miejsca niechęci i sporom. Jak się przekonamy, nierzadko banalne problemy stają się źródłem niepohamowanej nienawiści (więcej tutaj).

„Zbrodnia na prowincji” 2 („Killer Town” 2)
emisja: w poniedziałki (od 12 czerwca br.) o 21:00

Część z nas marzy o życiu na wsi. O przyjaznych uśmiechach i rozmowach z sąsiadami, podczas gdy dzieci biegają po ogrodzie za piłką. Zbrodnia jest coś, o czym słyszysz tylko w wiadomościach, ale w niektórych małych miejscowościach ma miejsce wydarzenie, które wszystko zmienia: morderstwo. Seria dokumentalna „Zbrodnia na prowincji” śledzi historie, w których sąsiedzi wywracają życie swojej społeczności do góry nogami. Autorzy ujawniają okoliczności morderstw, do których doszło z dala od zgiełku wielkich miast (więcej tutaj)

„Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square” („The Torso Killer Confession”)
emisja: w czwartki (od 22 czerwca br.) o 22:00

Program dokumentalny „Seryjni mordercy: Zabójca z Times Square” zagłębia się w trwającą od dziesięcioleci podróż detektywa Roberta Anzilottiego, który pracuje nad wymierzeniem sprawiedliwości ofiarom spraw powiązanych z seryjnym mordercą Richardem Cottinghamem. Program odkrywa kulisy tej sprawy, badając związek między dwoma mężczyznami, którego punktem kulminacyjnym były niedawne wyznania Richarda Cottinghama, które trafiły na pierwsze strony gazet (więcej tutaj).
 
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...