reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nastolatki rządzą... kasą” - finał w TVN i ITVN

dodano: 2023-05-16 09:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Nastolatki rządzą... kasą” We wtorek, 16 maja br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 10. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Nastolatki rządzą... kasą”, którego producentem jest Mass Koncept. Będzie to finał tej serii. Widowisko to mogą również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International) i serwisu VOD Player. Wystąpią Aleksandra Piotrowska, Marcin Józefaciuk, Kornelia, Kinga, Jessica, Nicole, Igor, Kamil i Oliwier. Program to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, a za dystrybucję którego odpowiada All3Media.

TVN „Nastolatki rządzą... kasą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed widzami finałowy odcinek pierwszego sezonu programu „Nastolatki rządzą... kasą”. Bohaterem dziesiątego odcinka będzie Igor. Jak informuje nadawca, „Nastolatki rządzą... kasą” to eksperyment, w którym to nastoletni członkowie rodziny na 30 dni przejmują władzę nad domowym budżetem. Rodzice bez ich zgody nie mogą wydać ani złotówki. To będzie prawdziwa rewolucja.

Co wydarzy się w dziesiątym odcinku pierwszego sezonu programu „Nastolatki rządzą... kasą”? Na Mazowszu, w niewielkiej miejscowości nieopodal Garwolina, mieszka 5-osobowa rodzina kochającego sport i imprezy Igora. Mama Igora zajmuje się opieką nad starszymi osobami. Tata, Dominik, jest kierownikiem sprzedaży w korporacji. Nastolatek ma dwóch młodszych braci: 5-letniego Damiana i 13-letniego Karola. Igor, ze względu na to, że jest najstarszy z rodzeństwa, a od pełnoletniości dzieli go kilka miesięcy, uważa, że powinien dostać od rodziców większy kredyt zaufania i więcej wolności, którą najchętniej przeznaczyłby na późnowieczorne spotkania ze znajomymi. Kto niespodziewanie okaże się mieć najwięcej przeciwko wprowadzonym przez nastolatka zasadom? Na co Igor wyda już na początku eksperymentu 2000 zł? I dlaczego prowadzący postanowi zainterweniować? O tym widzowie przekonają się już wkrótce.

Jak czytamy w opisie, domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W programie „Nastolatki rządzą... kasą” to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń. Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk (więcej tutaj).
 
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Marcin Józefaciuk w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: Bartosz Krupa
Kornelia, Marcin Józefaciuk i Jessica w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Kornelia, Marcin Józefaciuk, Kinga i Jessica w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Nicole, Marcin Józefaciuk, Kamil i Oliwier w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Nicole, Marcin Józefaciuk, Kamil i Oliwier w programie „Nastolatki rządzą... kasą”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Nastolatki rządzą... kasą” - sezon 1., emisja we wtorki o godz. 21:35 w TVN. Program ten mogą również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...