reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ACE likwiduje największy serwis piracki w Hiszpanii

dodano: 2023-05-19 11:01 | aktualizacja: 2023-05-19 11:23
autor: Dr. Hack | źródło: ACE

AtomoHD logo piractwo streaming ACE 360px Koalicja antypiracka - Sojusz na rzecz Kreatywności i Rozrywki - Alliance for Creativity and Entertainment (ACE) potwierdziła, że ​​zamknęła AtomoHD - największą, nielegalną usługę streamingową i torrentów w Hiszpanii. Przejęto ponad 60 domen.

ACE
ACE Alliance for Creativity no longer 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AtomoHD został uruchomiony w 2020 roku przez grupę osób, z których część była wcześniej skazana w Hiszpanii za naruszenie własności intelektualnej i unikanie sprawiedliwości, a potem uciekła do Andory.

AtomoHD umożliwił użytkownikom nielegalny streaming i pobieranie treści z biblioteki VoD zawierającej ponad 13 000 filmów i 4500 seriali telewizyjnych w języku hiszpańskim i innych językach. Pirackie treści mają wpływ na wszystkich członków ACE.

Od momentu powstania witryna zarejestrowała 235 mln odwiedzających, średnio 9,7 mln wizyt miesięcznie i 484 tys. unikalnych użytkowników.

90 proc. ruchu internetowego pochodziło z Hiszpanii, a następnie ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji. AtomoHD działało za pośrednictwem 60 domen internetowych, w tym m.in.:

atomohd.nl, atomohd.care, atomixhq.xyz, atomixhq.club, atomohd.vip, atomohd.win, atomohd.vet, atomohd.yt, atomohd.ninja, atomohd.surf, atomohd.fans, atomohd.love, atomtt. com, atomohd.tw

- To zamknięcie stanowi kolejne wielkie zwycięstwo ACE nad nielegalnymi dystrybutorami treści

- oświadczył Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i szef Global Content Protection w Motion Picture Association oraz szef ACE.

- Coraz bardziej oczywiste jest, że główni piraccy operatorzy, tacy jak AtomoHD, nie są odporni na działania egzekucyjne ACE.


Domeny są przenoszone do ACE i zostaną przekierowane na stronę „Oglądaj legalnie” na stronie internetowej ACE.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...