reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eutelsat ogłosił nowego klienta DTH

dodano: 2023-05-26 17:10
autor: RO | źródło: Eutelsat

Eutelsat Eutelsat Communications poinformował, że firma Orby Elevate wybrała satelitę telekomunikacyjnego Eutelsat 117 West A (116,8°W) do dystrybucji DTH anglojęzycznych kanałów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Orby Elevate ma oferować klientom z USA mieszankę świeckich i religijnych treści wideo.

eutelsat.com
oglądanie telewizji w USA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacjonujący na pozycji 116,8° długości geograficznej zachodniej satelita Eutelsat 117 West A wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą pokrycie wiązką „Hemi” zarówno w pasmach C, jak i Ku, a także zasięg regionalny o dużej mocy w paśmie Ku w Ameryce Północnej i Południowej.

Powyższe pozwoli firmie Orby Elevate wykorzystać wyjątkową pojemność satelitarną w celu uruchomienia jej pierwszego pakietu DTH w języku angielskim na bardzo ważnym rynku USA pod względem wielkości widowni i zapotrzebowania konsumentów.
 

To świetna okazja, aby wykorzystać już istniejącą infrastrukturę opracowaną przez oryginalną iterację Orby i świetny zasięg potężnego satelity Eutelsat 117 West A na rzecz platformy, która umożliwi oglądanie treści przyjaznych rodzinie, docierając do domów w całym kraju za rozsądną cenę

- powiedział dyrektor generalny Orby Elevate, Ricardo Dias.

Cieszymy się, że firma Orby Elevate wybrała Eutelsat 117 West A na swój pierwszy duży pakiet DTH w języku angielskim, który ma zostać wprowadzony na rynek amerykański. Ta przełomowa umowa pokazuje ważną rolę, jaką satelita nadal odgrywa w dystrybucji telewizyjnej. Z niecierpliwością czekamy na wsparcie Orby Elevate w miarę rozwoju ich innowacyjnej działalności i oferty

- powiedział dyrektor Eutelsat ds. sprzedaży mediów w Ameryce Północnej, G. Jim Carroccia.


Źródło: eutelsat.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...