reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pilot WP dostępny na telewizorach Panasonic

dodano: 2023-06-28 10:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

Pilot WP pączek Posiadacze telewizorów smart marki Panasonic wyprodukowanych w 2019 roku i nowszych mogą już korzystać z platformy Pilot WP. Aplikacja została udostępniona w czerwcu br. i pozwala m.in. na dostęp do kanałów telewizyjnych. Wdrożenie zostało oparte o platformę OTT Redge Media.

WP
Pilot WP pączek aplikacja Panasonic


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja na telewizory Panasonic posiada wiele przydatnych funkcji, jak m.in. backward EPG, który pozwala na podgląd programów emitowanych na danym kanale czy timeshift pozwalający wstrzymać i wznowić, a także cofnąć program emitowany na żywo. Przede wszystkim zapewnia jednak dostęp do kanałów telewizyjnych (nawet ponad 100 kanałów), transmisji sportowych na żywo (eWinner 2. Ligi, Fogo Futsal Ekstraklasy, walk MMA) oraz do biblioteki wideo platformy Pilot WP.

Usługa Pilota WP jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera – z poziomu komputera, telefonu czy tabletu na Androidzie czy iOS lub przez przeglądarkę. Pilota WP można oglądać na telewizorach smart takich marek, jak: Panasonic, LG, Samsung czy Vestel, a także na platformie Android TV, w tym Chromecast.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...