reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Top Movies Polska - pierwszy polski kanał w Rakuten TV

dodano: 2023-06-29 15:29
autor: Jan Borejko | źródło: Rakuten TV/satkurier.pl

Rakuten TV Platforma streamingowa Rakuten TV zapowiedziała uruchomienie swojego pierwszego kanału dla widzów w Polsce - Top Movies Polska. Ten kanał typu FAST (w streamingu, bez opłat, ale z reklamami) będzie dostępny od połowy lipca br. w aplikacji Rakuten TV.

Rakuten TV
Top Movies Polska Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie własnego kanału w Polsce to ważny kamień milowy dla Rakuten TV, ponieważ dzięki temu rozszerza on swoją obecność na polskim rynku i oferuje widzom wyjątkowe wrażenia z oglądania filmów za darmo. Top Movies Polska będzie dostępny w aplikacji Rakuten TV na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, zapewniając wygodny dostęp do szerokiej gamy treści filmowych, zarówno od dystrybutorów z Hollywood, jak i z Europy.

Kanał Top Movies Polska będzie pierwszym na polskim rynku kanałem filmowym FAST (Free Ad-Supported Television). W lutym Rakuten TV wzbogacił swój katalog AVOD w Polsce o blisko 100 zlokalizowanych filmów, w tym takie popularne tytuły, jak „Blood Brother”, „Vendetta”, „Letters to Juliette” i „Single Mums Club”. Ponadto Rakuten TV oferuje obecnie w Polsce ok. 70 kanałów FAST, prezentujących renomowane marki, takie jak „Baby Shark TV”, „Euronews”, „Bloomberg”.
 

- Rakuten TV zapewnia szeroki zasięg w 43 krajach w Europie, a Polska zawsze była dla nas kluczowym rynkiem od czasu debiutu w 2019 roku za pośrednictwem TVOD, a ostatnio dzięki FAST i AVOD. Mocno wierzymy w możliwości reklamowe związane z CTV w Polsce i jesteśmy pewni potencjału Top Movies Polska, ze względu na jego najwyższej jakości hollywoodzką i europejską ofertę, w pełni zlokalizowaną dla polskiej publiczności - powiedział Marcos Milanez, dyrektor ds. treści w Rakuten TV.

Top Movie Polska to najnowszy kanał FAST, który zostanie dodany do portfolio Rakuten TV, po niedawnych zapowiedziach dołączenia kanałów CNN Now, Real Series i Series Crime. Rakuten TV ma obecnie ponad 100 własnych kanałów w Europie w wielu gatunkach, w tym Film, Documentary, Series, Kids, Reality, Crime i News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...