reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Top Movies Polska - pierwszy polski kanał w Rakuten TV

dodano: 2023-06-29 15:29
autor: Jan Borejko | źródło: Rakuten TV/satkurier.pl

Rakuten TV Platforma streamingowa Rakuten TV zapowiedziała uruchomienie swojego pierwszego kanału dla widzów w Polsce - Top Movies Polska. Ten kanał typu FAST (w streamingu, bez opłat, ale z reklamami) będzie dostępny od połowy lipca br. w aplikacji Rakuten TV.

Rakuten TV
Top Movies Polska Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uruchomienie własnego kanału w Polsce to ważny kamień milowy dla Rakuten TV, ponieważ dzięki temu rozszerza on swoją obecność na polskim rynku i oferuje widzom wyjątkowe wrażenia z oglądania filmów za darmo. Top Movies Polska będzie dostępny w aplikacji Rakuten TV na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, zapewniając wygodny dostęp do szerokiej gamy treści filmowych, zarówno od dystrybutorów z Hollywood, jak i z Europy.

Kanał Top Movies Polska będzie pierwszym na polskim rynku kanałem filmowym FAST (Free Ad-Supported Television). W lutym Rakuten TV wzbogacił swój katalog AVOD w Polsce o blisko 100 zlokalizowanych filmów, w tym takie popularne tytuły, jak „Blood Brother”, „Vendetta”, „Letters to Juliette” i „Single Mums Club”. Ponadto Rakuten TV oferuje obecnie w Polsce ok. 70 kanałów FAST, prezentujących renomowane marki, takie jak „Baby Shark TV”, „Euronews”, „Bloomberg”.
 

- Rakuten TV zapewnia szeroki zasięg w 43 krajach w Europie, a Polska zawsze była dla nas kluczowym rynkiem od czasu debiutu w 2019 roku za pośrednictwem TVOD, a ostatnio dzięki FAST i AVOD. Mocno wierzymy w możliwości reklamowe związane z CTV w Polsce i jesteśmy pewni potencjału Top Movies Polska, ze względu na jego najwyższej jakości hollywoodzką i europejską ofertę, w pełni zlokalizowaną dla polskiej publiczności - powiedział Marcos Milanez, dyrektor ds. treści w Rakuten TV.

Top Movie Polska to najnowszy kanał FAST, który zostanie dodany do portfolio Rakuten TV, po niedawnych zapowiedziach dołączenia kanałów CNN Now, Real Series i Series Crime. Rakuten TV ma obecnie ponad 100 własnych kanałów w Europie w wielu gatunkach, w tym Film, Documentary, Series, Kids, Reality, Crime i News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...