reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

IT w dziale emisji? Tylko w Grupie Kino Polska!

dodano: 2023-07-05 13:52 | aktualizacja: 2023-07-27 10:25
autor: Grupa Kino Polska | źródło: Artykuł sponsorowany

IT w dziale emisji? Tylko w Grupie Kino Polska! Mogłoby się wydawać, że dział emisji ma jasno wyznaczone cele - obsługa i utrzymanie infrastruktury technicznej, odpowiedzialność za emisję wyznaczonych serwisów telewizyjnych. A co gdyby w tym dziale pojawił się ktoś łączący innowacje, zamiłowanie do nowych technologii z technicznymi umiejętnościami typowymi dla emisji?

IT w dziale emisji? Tylko w Grupie Kino Polska!


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeśli ktoś ma to sprawdzić, będziemy to MY! Grupa Kino Polska stawia na innowacyjność i myślenie out of the box. Jesteśmy w trakcie dużej transformacji, więc innowacje towarzyszą nam w każdym obszarze. Dziś rozwijamy dział emisji.

Dział emisji Grupy Kino Polska wyróżnia się na tle branży szerokim zakresem działań, co przekłada się na różnorodne doświadczenia, zdobywane przez pracowników. Zespół tworzą ciekawe osobowości, z których każda wnosi inną wartość. Tak samo w zakresie kompetencji twardych jak i miękkich. W zespole mamy ludzi z doświadczeniem m.in. w zagadnieniach realizacji A/V, IT, sieciach IP czy postprodukcji.

Poza naczelnym zadaniem, jakim jest zapewnienie ciągłości emisji ponad 60 kanałów, zajmujemy się również nadzorem dystrybucji sygnału do klientów biznesowych, obsługą incydentów technicznych, konfiguracją wszelkich urządzeń składających się na infrastrukturę działu emisji oraz szukaniu i testowaniu nowych rozwiązań.

Szukamy osoby, która będzie w stanie wzmocnić kompetencje techniczne działu i pomoże nam zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i projektami. Poza branżowym doświadczeniem, poszukujemy takich cech jak: otwartość i umiejętność komunikacji (również po angielsku), analityczne podejście, krytyczne spojrzenie na różne modele rozwiązań i koncepcji, zarówno pod kątem procesów jak i techniki. Istotne są dla nas dobre relacje w pracy oraz otwarta komunikacja, gdzie każdy ma przestrzeń do dzielenia się swoim doświadczeniem i pomysłami.

Umiesz łączyć kropki? Chcesz poszerzać swoją wiedzę? Nie boisz się podjąć inicjatywy i wyjść z własnymi rozwiązaniami?

Zapraszamy do Grupy Kino Polska! APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Grupa Kino Polska to obecnie jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, działająca również na rynkach międzynarodowych. Laureat prestiżowego rankingu Diamenty Forbesa 2023 oraz nagrody specjalnej Skuteczna Strategia magazynu Media Marketing Polska, Członek IAA Polska. Grupa jest nadawcą i dystrybutorem popularnych kanałów telewizyjnych, takich jak Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Gametoon, DIZI, Kino TV czy pakiet FilmBox, a także producentem telewizyjnym i koproducentem filmowym, dystrybutorem licencji oraz właścicielem serwisu FilmBox+. Biuro Grupy Kino Polska mieści się przy ul. Puławskiej 435a w Warszawie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...