reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce nowy kanał filmowy That's Cinema?

dodano: 2023-07-07 20:46 | aktualizacja: 2023-07-07 22:06
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

That's TV Brytyjski nadawca That's TV ma zamiar rozszerzyć działalność i składa wniosek do Ofcom na nowy kanał filmowy. Znany jest przede wszystkim z darmowej dystrybucji FTA na satelitach Astra 2 z pozycji 28,2°E, gdzie nadaje kilka stacji z muzyką "minionych dekad". Teraz chce uruchomić kolejny projekt That's Cinema, zarówno na satelicie, jak i naziemnie na Freeview.

thats.tv
That's TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
That's TV przygotowuje się do uruchomienia nowego kanału filmowego That's Cinema. Dołączy do portfolio składającego się z That's TV, That's 60s, That’s 70s i That’s 80s.

That's TV zawarło szereg umów na przywrócenie klasyków telewizyjnych na swojej głównej antenie That's TV. Wśród nich „The Goodies”, „The Mrs Merton Show” czy „Monty Python’s Flying Circus”.

W zeszłym roku nadawca uzyskał licencję na That's Reality, ale zmienił plany i chce postawić na klasykę filmową. That's TV posiada licencje na kanały That's 00s, That's 10s i That's Comedy. Te również nie zaczęły nadawania.

Na ogólnokrajowej antenie That's TV UK są nadawane pasma z muzyką lat 60., 70. i 80. w różnych porach dnia, aby dostarczyć próbkę tego, co można znaleźć na kanałach ściśle sprofilowanych That's 60s, That’s 70s i That’s 80s. Każdego wieczoru są także nadawane programy komediowe i reality, czyli próbka tego, co mogłyby wyświetlać specjalnie dedykowane stacje That's Comedy i That's Reality.

That's TV coraz silniejszy.
Najnowsze sprawozdanie finansowe potwierdza rosnącą liczbę kanałów telewizyjnych, zwiększanie lokalnych wiadomości i przejmowanie pozycji programowych na Freeview i Sky UK po innych nadawcach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...