reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ameryka w sierpniu w National Geographic Wild

dodano: 2023-07-22 02:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W sierpniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Farmy marzeń” („Farma marzeń”, sezon 1.) i „Dzikie królestwo Chin” (sezon 1.), w ramach pasma „Parki narodowe Ameryki” takie produkcje jak „Parki narodowe Ameryki” (sezon 2.) i „Dzikie maluchy z amerykańskich parków narodowych”, a w ramach pasma „Siła żywiołu” („Dookoła świata”) takie programy jak „Nieznane oblicza deszczu”, „Alarm dla Ziemi”, „Nadciąga wielka woda” i „Człowiek kontra żywioł”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, sierpień br. w National Geographic Wild dostarczy widzom wielu emocjonujących propozycji. Na widzów kanału National Geographic Wild czekać będzie moc atrakcji. W programie „Farma marzeń” (premiery we wtorki, od 22 sierpnia br. od godziny 18:00) widzowie odwiedzą amerykańskie gospodarstwa rolnicze, zaś w „Dzikim królestwie Chin” (premiery w niedziele, od 27 sierpnia br. o godzinie 18:00) widzowie poznają Państwo Środka nie tyle od strony miast, a przez pryzmat niesamowitej przyrody. Punktem sierpniowej ramówki będzie też pasmo „Parki narodowe Ameryki” (premiery w niedziele, od 6 sierpnia br. od godziny 14:00), pokazujące piękno przyrody w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Sierpień 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Parki narodowe Ameryki”:
emisja: w niedziele (od 6 sierpnia br.) o 14:00
National Geographic Wild zaprasza do pasma programów na temat parków narodowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki - niezwykle różnorodnych, pełnych zaskakującej fauny i flory. W ramach specjalnej serii widzowie zobaczą premiery dwóch nowych programów - „Parki narodowe Ameryki” („America’s National Parks”) - tytułowym programie dla pasma widzowie odkryją sekrety dziesięciu niezwykle pięknych obszarów chronionej przyrody w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Twórcy programu przedstawiają zarówno rzadziej odwiedzane przez turystów miejsca, jak i te najsłynniejsze, ale ukazując ich mało znaną stronę. Widzowie pojawią się m.in. wśród skalistych wysepek Kalifornii oraz dzikim Parku Narodowym Lake Clark na Alasce (więcej tutaj); „Dzikie maluchy z amerykańskich parków narodowych” („Wild Babies of America's”) - w tej propozycji National Geographic Wild widzowie przyjrzą się najmniejszym zwierzęcym mieszkańcom Ameryki. Kamery przyjrzą się pierwszym krokom i pierwszym lotom małolatów.

„Siła żywiołu” („Dookoła świata”):
emisja: w soboty (od 12 sierpnia br.) o 14:00
Sezon burzowy w pełni. W związku z tymi okolicznościami kanał National Geographic Wild zaprasza na specjalne pasmo programów zatytułowane „Siła żywiołu” (więcej tutaj). Widzowie prześledzą w nim specyficzne anomalie pogodowe, jakie spotykamy na świecie. W paśmie specjalnym widzowie zobaczą emisje programów: „Nieznane oblicza deszczu” („Rain: The Untold Story”), „Alarm dla Ziemi” („Earth Emergency”) (więcej tutaj), „Nadciąga wielka woda” („The Flood”), „Człowiek kontra żywioł” - odcinek „Zabójcze tornada” („Witness To Disaster” - episode „Tornado Outbreak”) i „Człowiek kontra żywioł” - odcinek „Piekielny pożar w Portugalii” („Witness To Disaster” - episode „Portugal Hellfire”).

„Farmy marzeń” („Farm Dreams”)
emisja: we wtorki (od 22 sierpnia br.) o 18:00

Indy Srinath „Indy Officiinalis” zabiera widzów w podróż po Stanach Zjednoczonych Ameryki, aby odwiedzić niezwykłe gospodarstwa, przy okazji przedstawiając widzom właścicieli. - W serii zobaczymy, że rolnictwo kryje wiele tajemnic, jest niezwykle różnorodne, ale i bardzo zmienne. Przy wsparciu ekspertów i ich cennych rad, Indy Officiinalis pomaga borykającym się z trudnościami przedsiębiorstwom rolnym pomóc przezwyciężyć problemy i przekształcić się w prawdziwe farmy marzeń - zapowiada nadawca.

„Dzikie królestwo Chin” („China's Wild Empire”)
emisja: w niedziele (od 27 sierpnia br.) o 18:00

Chiny, jeden z dwóch najludniejszych krajów świata, jest również krajem z największą bioróżnorodnością na świecie. Takie warunki sprzyjają rozwojowi niesamowitych gatunków zwierząt. W serii „Dzikie królestwo Chin” widzowie podejrzą przepiękną, dziką i charyzmatyczną przyrodę tego regionu. W sierpniowym odcinku serialu widzowie poznają wyjątkowe rokselany złociste. Bohaterowie tej historii walczą o pokarm, partnerów i pozycję w stadzie. Aby przetrwać, stawiają czoło wielu wyzwaniom, takim jak ekstremalna pogoda, niedostatek pożywienia i zagrożenie ze strony drapieżników.
 
Indy Srinath „Indy Officiinalis” w programie „Farmy marzeń” („Farma marzeń”), foto: Dave Minerva/National Geographic
Indy Srinath „Indy Officiinalis” w programie „Farmy marzeń” („Farma marzeń”), foto: Dave Minerva/National Geographic
Joanna i Indy Srinath „Indy Officiinalis” w programie „Farmy marzeń” („Farma marzeń”), foto: Dave Minerva/National Geographic
Joanna i Indy Srinath „Indy Officiinalis” w programie „Farmy marzeń” („Farma marzeń”), foto: Dave Minerva/National Geographic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...