reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Świat w lipcu w National Geographic Wild

dodano: 2023-06-21 15:53 | aktualizacja: 2023-06-21 20:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W lipcu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom taki program jak „Weterynarz z powołania” (sezon 11.), pasmo „Miesiąc z rekinami” („Sharkfest”), a w ramach pasma „Dookoła świata” takie produkcje jak „Podniebne safari”, „Cuda Afryki”, „Olśniewająca Ameryka”, „Dzika Argentyna”, „Wodospady Wiktorii: afrykański raj”, „Dzikie oblicze Chin”, „Dziki Tajwan: nieznana wyspa”, „Dzikie Peru: w cieniu Andów” i „Meksyk nieodkryty”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, lipiec br. w National Geographic Wild to doskonały czas dla miłośników nauki, przyrody i rozrywki. W ramówce nie zabraknie także opowieści o niesamowitych ludziach. W programie „Weterynarz z powołania” (premiery w piątki, od 14 lipca br. o godzinie 18:00) kamery towarzyszyć będą lekarce, która przemierza dzikie i niedostępne tereny Alaski, by pomóc zwierzakom w potrzebie.

Lipiec 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Dookoła świata”:
emisja: w soboty (od 1 lipca br.) o 14:00
W lipcu br. kanał National Geographic Wild po raz kolejny zaprezentuje serię programów zgromadzonych wokół hasła „Dookoła świata”. W każdą sobotę widzowie przeniosą się w inny region świata - m.in. do Australii, Afryki, Meksyku czy na Tajwan (więcej tutaj). W paśmie specjalnym widzowie zobaczą emisje programów: „Podniebne safari” („Sky Safari: Australia”) (więcej tutaj), „Cuda Afryki” („Africa's Hidden Wonders”) (więcej tutaj), „Olśniewająca Ameryka” („America The Beautiful Compilations”) (więcej tutaj), „Dzika Argentyna” („Wild Argentina”) (więcej tutaj), „Wodospady Wiktorii: afrykański raj” („Victoria Falls: Africa's Garden of Eden”) (więcej tutaj), „Dzikie oblicze Chin” („China's Wild Side”) (więcej tutaj i tutaj), „Dziki Tajwan: nieznana wyspa” („Wild Taiwan: Jungle Island”) (więcej tutaj), „Dzikie Peru: w cieniu Andów” („Wild Peru: Andes Battleground”) (więcej tutaj) i „Meksyk nieodkryty” („Mexico Untamed”) (więcej tutaj).

„Miesiąc z rekinami” („Sharkfest”):
emisja: w soboty i niedziele (od 1 lipca br.) o 18:00
Kanał National Geographic Wild wraca z corocznym pasmem „Sharkfest”. W najnowszej edycji na widzów czekać będzie ponad 20 premier programów dokumentalnych, które - jak zapowiada nadawca - pozwolą zrozumieć unikatowe cechy biologiczne rekinów oraz ich interesującą naturę. Te zwierzęta pełnią kluczową rolę w zachowaniu równowagi w oceanicznych ekosystemach (więcej tutaj).

„Weterynarz z powołania” 11 (Dr. Oakley Yukon Vet 11)
emisja: w piątki (od 14 lipca br.) o 18:00

Alaska to jeden najbardziej wyludnionych stanów w Stanach Zjednoczonych Ameryki, w którym dostęp do opieki zdrowotnej jest ogromnym wyzwaniem. W trudnej sytuacji są także zwierzęta. Lekarze niekiedy muszą pokonać wiele kilometrów poprzez zaspy I pustkowia, by dotrzeć do swojego pacjenta. W programie „Weterynarz z powołania” widzowie przyjrzą się kulisom codziennej pracy weterynarki doktor Michelle Oakley. Widzowie zobaczą m.in. scenę zapasów z silnym bizonem, proces leczenia chorego na raka renifera czy próbę wyciągnięcia z głębokiej hipotermii samicy husky. - Doktor Michelle Oakley, wielka profesjonalistka i człowiek o wielkim sercu, zrobi wszystko, co trzeba, by zapewnić swoim pacjentom bezpieczeństwo i zdrowie - czytamy w opisie (więcej tutaj).
 
Michelle Oakley, Sierra Oakley i Maya Oakley w programie „Weterynarz z powołania”, foto: Whitney Eveland/National Geographic
Michelle Oakley, Sierra Oakley i Maya Oakley w programie „Weterynarz z powołania”, foto: Whitney Eveland/National Geographic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...