reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix wprowadził nową funkcję

dodano: 2023-07-25 10:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netflix

Mój Netflix Netflix wprowadził nową funkcję Mój Netflix, zaprojektowaną, by ułatwić i przyśpieszyć wybór tytułów do obejrzenia. Nowa karta, dostępna globalnie na urządzeniach z systemem iOS i Android*, zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów, polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście. Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

Netflix
Mój Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy jesteś poza domem z telefonem, możesz przejść bezpośrednio do karty Mój Netflix, aby szybko wybrać coś do obejrzenia spośród zapisanych lub pobranych tytułów. Oczywiście możesz też w dalszym ciągu przeglądać stronę główną i inne sekcje w aplikacji, aby przeszukiwać pełen katalog tytułów, informuje Netflix.

Im częściej zareagujesz na tytuły, które Ci się spodobały (na przykład zapisując więcej thrillerów akcji do swojej listy lub dodając kciuk w górę przy każdym sezonie ulubionego serialu), tym więcej tytułów znajdzie się na Twojej karcie Mój Netflix.

*Funkcja jest dostępna od 24 lipca br. na urządzeniach z systemem iOS, natomiast użytkownicy systemu Android będą mogli skorzystać z niej na początku sierpnia br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...