reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

STARS.TV z koncesją KRRiT na kolejne 10 lat

dodano: 2023-08-13 08:52 | aktualizacja: 2023-08-13 19:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

STARS.TV nowe logo 2022 W czwartek, 3 sierpnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Stars.TV. s.r.o. z siedzibą w Havirov-Podlesi (Czechy), której właścicielem jest spółka Olab z siedzibą w Warszawie, koncesji na kolejny okres na potrzeby rozpowszechniania w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą STARS.TV. Koncesja obowiązuje od dnia 3 lutego 2024 roku i wygasa z dniem 2 lutego 2034 roku. Program ma charakter wyspecjalizowany muzyczny.

STARS.TV
STARS.TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wnioskiem z dnia 3 stycznia 2023 roku spółka Stars.TV. s.r.o. wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o udzielenie koncesji na kolejny okres dla stacji STARS.TV. 3 sierpnia 2023 roku decyzja została wydana na podstawie uchwały Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 25 lipca 2023 roku. Koncesja obowiązuje od dnia 3 lutego 2024 roku i wygasa z dniem 2 lutego 2034 roku (obecna obowiązuje od 3 lutego 2014 roku do 2 lutego 2024 roku).

Program będzie rozpowszechniany codziennie, 24 godziny na dobę, i będzie miał charakter wyspecjalizowany: muzyczny.

Kanał STARS.TV rozpoczął nadawanie w 2012 roku (więcej tutaj), na podstawie koncesji przyznanej przez czeskiego regulatora Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) (więcej tutaj), natomiast od 2014 roku stacja nadaje na podstawie koncesji przyznanej przez polską Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (więcej tutaj). Kanał dostępny jest (w SD i/lub HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) dla abonentów platform Polsat Box (więcej tutaj), CANAL+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E i dla odbiorców wybranych multipleksów lokalnych (MUX) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...