reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rebranding kanałów C More

dodano: 2023-08-14 20:19 | aktualizacja: 2023-08-17 07:56
autor: RO | źródło: parabola.cz / TV4 / cmore.se

C More zmienia się w TV4 w krajach skandynawskich Duża zmiana w nazewnictwie kanałów premium objęła abonentów płatnej telewizji w Szwecji. Od poniedziałku, 14 sierpnia br. kanały filmowe i sportowe C More funkcjonują tam pod nowymi markami. Z kolei usługa streamingowa C More połączyła się z TV4 Play, która zyskała kilka różnych poziomów subskrypcji.

C More zmieniło się w TV4 w krajach skandynawskich
C More zmieniło się w TV4 w krajach skandynawskich


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka C More została wycofana ze Szwecji i zastąpiona brandem TV4.

4 kanały sportowe C More Live są teraz znane jako TV4 Live, a piąty kanał z tej serii przekształcił się w TV4 Tennis. Ponadto C More Mix zmienił się w TV4 Motor, a C More Hits jest nadawany jako TV4 Hits. Dla stacji Sportkanalen dodano główny człon TV4 i teraz działa pod nazwą TV4 Sportkanalen. Zmiana dotyczy również fińskich stacji tematycznych: C More First i C More Series zostały przemianowane na MTV Aitio i MTV Viihde.

Zmiana nazwy stacji C More (głównie) na TV4 to próba wzmocnienia na rynku wiodącej marki, która oferuje własny, płatny serwis streamingowy z bogatym wachlarzem treści. Klienci usługi streamingowej C More zostają automatycznie przeniesieni do usługi TV4 Play, w której jeszcze więcej będzie sportu, filmów, rozrywki i informacji.

Nowe nazwy linearnych kanałów C More są wymienione w poniższej tabeli. Nadal będą dostępne dla klientów DTH platformy Allente (dawnej Canal Digital) na satelitach Thor (0,8°W). Dostawca usługi szyfruje transmisje w simulcrypcie 3 systemów dostępu warunkowego: Conax, VideoGuard i Nagra MA.
 
Stare nazwy Nowe nazwy
C More Live 1 TV4 Live 1
C More Live 2 TV4 Live 2
C More Live 3 TV4 Live 3
C More Live 4 TV4 Live 4
C More Live 5 TV4 Tennis
C More Mix TV4 Motor
C More Hits TV4 Hits
C More Hockey TV4 Hockey
C More Stars TV4 Stars
C More First MTV Aitio
C More Series MTV Viihde
C More Fotboll TV4 Fotboll
Sportkanalen TV4 Sportkanalen
 


To historyczny i ważny dzień dla TV4. TV4 Play to platforma, na której będziemy budować przyszłość TV4. TV4 Play, jak znają użytkownicy, z wiadomościami i rozrywką, jest zawsze otwarta i bezpłatna. Jednocześnie od dzisiaj [14 sierpnia 2023 r. - red.] oferujemy również możliwość zakupu większej ilości treści, z reklamami lub bez. Dzięki odnowionej formule TV4 Play zgromadzimy teraz Szwecję w jednej i tej samej usłudze, w której użytkownicy będą mogli znaleźć wszystkie nasze treści

- mówi dyrektor generalny TV4, Mathias Berg.


Źródło: parabola.cz  cmore.se 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...