reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

20-22.08 Polsat Sport: Derby i liga saudyjska

dodano: 2023-08-18 11:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 19-20 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, mistrzostwa świata U-21 siatkarek, memoriał Huberta Jerzego Wagnera, siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Viaplay Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Roshn Saudi League, Brasileirão Assaí Série A, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, Jupiler Pro League, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa świata U-21 siatkarek (więcej tutaj), memoriał Huberta Jerzego Wagnera (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), Viaplay Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 sierpnia (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: Indykpol AZS Olsztyn - Exact Systems Norwid Częstochowa, Polsat Sport

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:15 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: Immergas Warszawa - Barkom Każhany Lwów, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

12:45 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:25 piłka nożna, Viaplay Cup, 1/8 finału: Rangers FC Glasgow - Greenock Morton FC, Polsat Sport Premium 1

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:00 siatkówka, memoriał Huberta Jerzego Wagnera: Słowenia - Włochy, Polsat Sport

14:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: Trefl Royal Seafood Gdańsk - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport Fight

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa D: Słowacja - Hiszpania, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Kozerkach: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:15 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka, memoriał Huberta Jerzego Wagnera: Polska - Francja, Polsat Sport

16:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

16:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

16:25 piłka nożna, Eredivisie: Excelsior Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 3

16:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: PSG Stal Nysa - Enea Czarni Radom, Polsat Sport Fight

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa A: Ukraina - Węgry, Polsat Sport Premium 1

16:45 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

16:55 futbol amerykański, European League of Football: Panthers Wrocław - Berlin Thunder, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Górnik Łęczna, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:45 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport Fight

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa B: Rumunia - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 2

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa D: Estonia - Finlandia, Polsat Sport Premium 4

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 5

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3

18:40 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven, Polsat Sport Fight

18:40 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa C: Szwecja - Grecja, Polsat Sport Premium 6

18:50 siatkówka, mistrzostwa świata U-21 siatkarek: Serbia - Polska, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 4

19:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Almeria - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa A: Słowenia - Belgia, Polsat Sport

19:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa C: Azerbejdżan - Niemcy, Polsat Sport Premium 1

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MKS Chrobry Głogów - Polonia Warszawa, Polsat Box Go

20:00 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al-Ittihadą Dżudda - Al-Tai Ha'il, Polsat Sport Premium 4

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:25 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AC Monza, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 4

20:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa B: Bułgaria - Włochy, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A : Sao Paulo FC - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CA Osasuna Pampeluna - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Hypermotion Highlights” - magazyn, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Cuiabá EC - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Extra

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 19 na 20 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 292 (UFC292), Polsat Sport

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20 sierpnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: ćwierćfinał, Polsat Sport

9:45 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

9:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: ćwierćfinał, Polsat Sport

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

11:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: ćwierćfinał, Polsat Sport

11:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

11:50 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - GKS Tychy, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

12:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:45 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: ćwierćfinał, Polsat Sport

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - FC Nantes, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: RSC Anderlecht - KVC Westerlo, Eleven Sports 1

13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 siatkówka, memoriał Huberta Jerzego Wagnera: Francja - Słowenia, Polsat Sport

14:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: 1. półfinał, Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa D: Francja - Finlandia, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

15:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: 2. półfinał, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 siatkarek w Hamburgu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

15:55 piłka nożna, Viaplay Cup, 1/8 finału: Kilmarnock FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 3

16:00 siatkówka, memoriał Huberta Jerzego Wagnera: Polska - Włochy, Polsat Sport

16:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

16:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 siatkarzy w Hamburgu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa A: Serbia - Słowenia, Polsat Sport Extra

16:50 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa C: Grecja - Czechy, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarzy: finał, Polsat Sport News

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa D: Holandia - Estonia, Polsat Sport Premium 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:45 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 1

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 4

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 siatkarek w Hamburgu: finał, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2

18:30 żużel, PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 1

19:00 (Polsat Sport) i 19:35 (TVP Sport) siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa A: Węgry - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 siatkarzy w Hamburgu: finał, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, grupa C: Turcja - Azerbejdżan, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4

21:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Betis Balompie Sewilla - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

22:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 20 na 21 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

1:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...