reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-22 - 2023-09-23

5-7.08 Polsat Sport: Piłka ręczna i liga szkocka

dodano: 2023-08-04 14:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 5-6 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, piłka ręczna plażowa, mecz towarzyski siatkarek, mecz towarzyski piłkarzy, The FA Community Shield, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Jupiler Pro League, Ultimate Fighting Championship (UFC), F1 H2O, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), piłka ręczna plażowa (więcej tutaj i tutaj), mecz towarzyski siatkarek (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), The FA Community Shield (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 sierpnia (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Los Cabos: 1.  półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 tenis ziemny, turniej ATP w Los Cabos: 2.  półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:45 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu. 1. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarek w Wiedniu: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

11:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarek w Wiedniu: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

13:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

13:15 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu. 2. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Ross County FC Dingwall, Polsat Sport Premium 3

13:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

13:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

14:05 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Super Polsat

14:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

14:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

14:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 1

15:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

15:15 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu. 3. ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

16:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

16:30 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Polsat Sport Extra

16:30 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarek w Wiedniu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Fight

17:00 siatkówka, mecz towarzyski siatkarek: Polska - Turcja, Polsat Sport

17:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 3

17:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Stal Rzeszów, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

17:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

17:45 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarek w Wiedniu: finał, Polsat Sport Fight

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:05 piłka nożna, Scottish Premiership: FC Kilmarnock - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

18:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

19:00 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu. 4. ćwierćfinał, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarek w Wiedniu: ceremonia medalowa, Polsat Sport Fight

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport i Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

3:25 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

4:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6 sierpnia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Los Cabos: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: ćwierćfinał siatkarek, Polsat Sport Extra

9:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

9:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

10:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: ćwierćfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

10:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: półfinał siatkarek, Polsat Sport Extra

11:00 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:40 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

12:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

12:20 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: WKT Mera Warszawa - BKT Advantage Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

12:40 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

13:00 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu: 1. półfinał, Polsat Sport Fight

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: RSC Anderlecht - Royal Antwerp Antwerpia, Eleven Sports 1

13:30 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

14:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: mecz siatkarek o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:15 piłka ręczna plażowa: finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku, Polsat Sport News

14:15 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu: 2. półfinał, Polsat Sport Fight

14:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, mecz towarzyski piłkarzy: Tottenham Hotspur FC Londyn - Szachtar Donieck, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 3

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 1

15:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: mecz siatkarzy o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

15:00 piłka ręczna plażowa, finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku: finał piłkarek ręcznych, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, The FA Community Shield: zapowiedź, Eleven Sports 1

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

15:50 piłka ręczna plażowa, finał mistrzostw Polski Orlen Summer Superligi w Płocku: finał piłkarzy ręcznych, Polsat Sport News

16:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: finał siatkarek, Polsat Sport Extra

16:00 piłka nożna, The FA Community Shield: Manchester City FC - Arsenal FC Londyn, Eleven Sports 1

16:30 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Fight

17:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra

17:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:45 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu: finał, Polsat Sport News

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Tychy, Polsat Box Go

18:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: KVC Westerlo - Club Brugge KV Brugia, Eleven Sports 2

18:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:45 siatkówka plażowa, mistrzostwa Europy siatkarzy w Wiedniu: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:05 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Super Polsat

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: FC Santos - Athletico Paranaense Kurytyba, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Polsat Sport Extra

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 1

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Cruzeiro EC Belo Horizonte - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...