reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

12-14.08 Polsat Sport: Puchar, derby i mistrzostwa

dodano: 2023-08-11 16:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 12-13 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, koszykówka 3x3 - Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski, DFB-Pokal, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Brasileirão Assaí Série A, LaLiga EA Sports, Liga Portugal Betclic, Ligue 1 Uber Eats, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, PGE Ekstraliga, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), koszykówka 3x3 - mistrzostwa Polski (więcej tutaj i tutaj), DFB-Pokal (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj i tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 sierpnia (sobota)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Akademia Tarnów, Polsat Sport

10:30 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TSG Balingen Fussball e.V. - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole, Polsat Sport

14:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grupa Azoty Chemik Police - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Sport

14:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

15:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: faza grupowa, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

15:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TSV Schott Mainz - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Viktoria Köln Kolonia - SV Werder Bremen, Eleven Sports 2

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Teutonia 05 Ottensen - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 3

15:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Developres Bella Dolina Rzeszów - ITA Tools Stal Mielec, Polsat Sport

16:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Utrecht, Polsat Sport News

16:40 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade de Reims, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Wisła Kraków, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław, Polsat Sport Fight

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Jablonec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Arminia Bielefeld - VfL Bochum 1848, Eleven Sports 1

18:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 tenis ziemny: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

19:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Las Palmas - RCD Mallorca Palma, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Heracles Almelo, Polsat Sport News

20:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Lorient, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Sporting CP Lizbona - FC Vizela, Eleven Sports 3

21:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:55 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 12 na 13 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:10 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport News

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games

1:30 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

3:00 boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Oxon Hill, Polsat Sport

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13 sierpnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: UNI Opole - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:55 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków, Polsat Sport

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: KS Górnik Bytom - Osavi Tennis Team Kalisz, Polsat Sport News

12:50 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

12:55 futbol amerykański, European League of Football: Panthers Wrocław - Vienna Vikings, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Aberdeen FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

12:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Rot-Weiss Essen - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 4

13:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: ITA Tools Stal Mielec - #VolleyWrocław, Polsat Sport Fight

13:25 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport Premium 1

13:30 żużel, PGE Ekstraliga, ćwierćfinał: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Platinum Motor Lublin, Eleven Sports 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Fight i Polsat Sport Premium 2

14:25 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport News

14:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Developres Bella Dolina Rzeszów - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Arka Gdynia, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:05 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: 1. FC Lokomotive Leipzig Lipsk - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 2

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: TuS Makkabi Berlin - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2

15:40 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: finał siatkarek, Polsat Sport News

16:00 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grupa Azoty Akademia Tarnów - OnlyBio Pałac Bydgoszcz, Polsat Sport

16:15 żużel, PGE Ekstraliga, ćwierćfinał: ebut.pl Stal Gorzów - Tauron Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 1

16:30 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

16:30 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games

16:55 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Warszawie: finał siatkarzy, Polsat Sport News

17:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:30 siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, turniej siatkarek: Grot Budowlani Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - Motor Lublin, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Astoria Walldorf e.V. - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

18:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Quest mistrzostwa Polski w Katowicach: finał, Polsat Sport Extra

19:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

20:25 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Getafe CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Gremio FBPA Porto Alegre - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport

21:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Toronto: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

22:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC, Polsat Sport News

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

Noc z 13 na 14 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, Polsat Games

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...