reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wakacje TV zamiast telewizji 13?

dodano: 2023-08-22 11:31
autor: Jan Borejko | źródło: Astro/satkurier.pl

Astro S.A. Astro planuje zmienić nazwę kanału telewizyjnego 13 na Wakacje TV. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji właśnie rozpatruje wniosek spółki w tej sprawie, czytamy w raporcie giełdowym Astro S.A. Oprócz stacji 13, spółka odpowiada również za takie projekty, jak „Familiada” czy kanał informacyjny News24.

13 Wakacje TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co istotne na kanale Wakacje TV ma nie być sprzedaży wycieczek. - Tam nie będzie sprzedaży wycieczek. Kanał ma być o wakacjach. Jeśli o wakacjach, to o nartach, jachtach i innych historiach - powiedział dla wirtualnemedia.pl Ryszard Krajewski, przewodniczący rady nadzorczej Astro.
 

- Wnioskowana zmiana związana jest z planami spółki dotyczącymi zmiany tematyki wspomnianego kanału i nastawienie się na prezentację ofert wypoczynku w Polsce i na świecie. Żadne szczegółowe decyzje odnośnie funkcjonowania kanału po zmianach nie zostały przez zarząd jeszcze podjęte. Spółka będzie informowała o nich w stosownych raportach bieżących - czytamy w raporcie giełdowym Astro S.A.

13 to kanał skierowany do widzów w każdym wieku. Można w nim znaleźć rozrywkę, sport, publicystykę, muzykę, bajki dla najmłodszych i motoryzację. Stacje jest dostępna w wybranych sieciach kablowych, IPTV i OTT.

Koncesja dla kanału 13 obowiązuje do 16 lutego 2031 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...