reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Undercover Festival 2023” także w Esce TV

dodano: 2023-08-24 22:39 | aktualizacja: 2023-08-25 00:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Undercover Festival” W dniach 25-26 sierpnia br. w Legia Parku w Warszawie odbędzie się 2. edycja festiwalu „Undercover Festival”, którego organizatorem jest Imposter Muse. W piątek, 25 sierpnia br. telewizja Polsat i kanał Eska TV transmitować będą 1. koncert tego widowiska. Wystąpią Tania Alboni as Amy Winehouse, Tania Alboni as Cher, Harry Styled, Coldplace, AC/DC UK, U2 Baby, Young Elton, Jeff Dingle as Bruno Mars, Ed Sheeran Tribute Show, Maroon Live i Not The Rolling Stones. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor, znani z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego na kanałach Polsat i Polsat Rodzina.

Polsat „Undercover Festival”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 25 sierpnia br. Polsat oraz Eska TV pokażą „na żywo” „Undercover Festival”. Na jednej scenie wystąpią tribute bandy, czyli specjaliści od coverów. Widzowie usłyszą piosenki takich gwiazd jak: Amy Winhouse, Ed Sheeran, Harry Styles, Peter Gene Hernandez „Bruno Mars”, The Rolling Stones, Maroon 5 czy Coldplay. - To pierwszy taki telewizyjny koncert w Polsce. Zapraszamy do oglądania - zachęca nadawca.

Nie było na świecie festiwalu, podczas którego na jednej scenie można było usłyszeć przeboje The Rolling Stones, U2, Coldplay, Harry’ego Stylesa czy Cherilyn Sarkisian „Cher”. Nie ma także możliwości, żeby „na żywo” usłyszeć muzykę tych, którzy już odeszli - jak Amy Winehouse. W odpowiedzi na to w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych Ameryki kilka lat temu powstały festiwale tribute bandów - zespołów wiernie odwzorowujących wizerunek i show oryginalnych artystów. Z roku na rok te widowiska rosły na sile, doskonaliły się, gromadziły coraz większą publiczność, aż w końcu stały się fenomenem i jedną z najbardziej dynamicznie rosnących gałęzi w branży muzycznej na Zachodzie. To zjawisko dotarło teraz także do Polski - w piątek, 25 sierpnia br. zostanie wyemitowany koncert - część pierwsza o godzinie 20:05 w Polsacie, kontynuacja koncertu o godzinie 22:15 w stacji Eska TV.

Na antenie Polsatu widzowie będą mogli oglądać takich artystów jak: Not The Rolling Stones, Coldplace, Tania Alboni as Amy Winehouse, Harry Styled, AC/DC UK, Young Elton, Jeff Dingle as Bruno Mars, Ed Sheeran Tribute Show, Tania Alboni as Cher, U2 Baby. W Esce TV wystąpią Harry Styled, ColdPlace oraz Maroon Live, którzy przyjeżdżają do Polski na specjalne zaproszenie od kanału Eska TV. Wydarzenie poprowadzą Maciej Rock oraz Maciej Dowbor, znani z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego na kanałach Polsat i Polsat Rodzina.

Scena tribute traktowana często jako ciekawostka, w ostatnich latach przeszła niesamowitą transformację. Z lokalnych wydarzeń organizowanych przez fanów urosła na Zachodzie do ogromnych rozmiarów - tylko w Wielkiej Brytanii festiwali tribute bandów jest około 50. Zespoły i artyści, którzy wyspecjalizowali się w odwzorowywaniu zarówno wyglądu, sposobu śpiewania, poruszania, nawet gestykulacji i mimiki koncertują obecnie po całym świecie.

Okazuje się także, że oryginały mają także swoich ulubieńców wśród tribute’ów. I tak Mick Jagger, wokalista zespołu The Rolling Stones, zaprosił do udziału w filmie i zagrania jego samego Paula Ashwortha - wokalistę zespołu Not The Rolling Stones. Z kolei Chris Martin z Coldplay zna się z Shanem Croftsem - wokalistą Coldplace - i nawet zaprosił zespół do udziału w teledysku Coldplay’a „Cry Cry Cry”.

- Aby poznać ten fenomen z bliska, zapraszamy na Undercover Festival w dniach 25-26 sierpnia 2023 roku, który odbędzie się na terenie Legia Parku przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Podczas wydarzenia pojawią się także dodatkowe atrakcje - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Not The Rolling Stones podczas koncertu na dachu Sali Kongresowej, foto: Cyfrowy Polsat
Not The Rolling Stones podczas koncertu na dachu Sali Kongresowej, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi zespół Not The Rolling Stones, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi zespół Not The Rolling Stones, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi Young Elton, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi Young Elton, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi Coldplace, foto: Cyfrowy Polsat
Podczas festiwalu „Undercover Festival” wystąpi Coldplace, foto: Cyfrowy Polsat


„Undercover Festival 2023” - transmisja w piątek, 25 sierpnia 2023 roku o godz. 20:00 w telewizji Polsat i o godz. 22:15 na kanale Eska TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...