reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ducktv w ofercie MagentaTV od T-Mobile [akt.]

dodano: 2023-08-28 11:19 | aktualizacja: 2023-08-29 16:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Pasjatv/Mega Max Media/satkurier.pl

ducktv Słowacka spółka Mega Max Media, która jest właścicielem kanału edukacyjno-rozrywkowego dla dzieci – ducktv, rozszerza jego zasięg dzięki umowie dystrybucyjnej z T-Mobile Polska. Kanał został dodany do oferty MagentaTV i jest dostępny w pakiecie rozszerzonym L na pozycji numer 712.

Mega Max Media
Mega Max Media ducktv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ducktv został specjalnie stworzony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat, aby w oparciu o łatwo przyswajalne treści edukacyjne wspomagać ich rozwój poznawczy i emocjonalny. Jako telewizja dla najmłodszych kanał oferuje unikalne i atrakcyjne animacje połączone z kojącą muzyką, dzięki czemu ducktv jest idealny do oglądania zarówno w domu, jak i w podróży.

Ducktv został uruchomiony w 2007 roku i jest obecnie dostępny w ponad 150 krajach na całym świecie. W Polsce oferowany jest w wybranych sieciach kablowych, IPTV i OTT.
 

– Cieszymy się, że możemy udostępnić nasze treści dedykowane najmłodszym widzom za pośrednictwem kolejnej platformy w ramach Grupy Deutsche Telekom. Rozpoczęta współpraca z T-Mobile Polska uzupełnia naszą udaną współpracę z oddziałami DT na różnych rynkach europejskich, potwierdzając naszą pozycję jako jednego z kluczowych graczy na rynku rozrywki dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że ducktv będzie atrakcyjną pozycją programową dla rodzin z małymi dziećmi, które posiadają ofertę telewizyjną z T-Mobile Polska – powiedziała Iza Piotrowska, dyrektor ds. sprzedaży afiliacyjnej i rozwoju biznesu w Mega Max Media.

Mega Max Media, s.r.o. to niezależna słowacka firma medialna działająca od 2005 roku, produkująca i nadająca wysokiej jakości treści przygotowywane specjalnie dla małych dzieci. W swojej ofercie posiada dwa międzynarodowe kanały telewizyjne – ducktv i ducktv plus.

W ofercie MagentaTV oprócz ducktv można znaleźć takie kanały dla dzieci, jak: TVP ABC, Disney Channel HD, Disney Junior, Disney XD, Nick Junior, Nickelodeon, NickToons HD, TeenNick HD, MiniMini+ HD, TeleTOON+ HD, CBeebies i DaVinci.

Aktualizacja:
Obok ducktv oferta MagentaTV została rozszerzona o Cartoon Network i Cartoonito.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...