reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy kanał telewizyjny o mieszanych sztukach walki w Europie

dodano: 2023-08-28 11:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: Star Troopers AG

Star Troopers AG MMA Sports Europe TV 360px Szwajcarska firma Star Troopers AG zakłada MMA Sports Europe TV. Nowy kanał sportowy ma prezentować walki i reportaże z mieszanych sztuk walki (MMA) z całej Europy. Europejski krajobraz telewizyjny powinien wkrótce wzbogacić się o stację o sztukach walki. Star Troopers AG potwierdziła przejęcie stacji telewizyjnej na Bałkanach. W ten sposób grupa inwestycyjna chce stworzyć czysto telewizyjny kanał sportowy poświęcony mieszanym sztukom walki (MMA) w Europie w oparciu o model amerykański.

Star Troopers AG
Star Troopers AG MMA Sports Europe TV 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według komunikatu prasowego MMA Sports Europe TV zostanie udostępniony w całej Europie na początku sezonu 2023/24.
 

Markus Posset, prezes i dyrektor generalny Star Troopers Media, Entertainment und Investment AG (Szwajcaria, www.startroopers.ag ), potwierdził przejęcie stacji telewizyjnej w regionie Bałkanów i zobowiązanie do stworzenia telewizyjnej stacji sportowej poświęconej mieszanym sztukom walki (MMA), aby ustanowić Amerykę dla Europy. 

Wszystkie 
organizacje MMA w EuropieEuropie Środkowo-Wschodniej, na Bałkanach i w Azji Środkowej (w tym w Kazachstanie ) mają szansę stać się częścią MMA Sports Europe TV. 

Star Troopers AG jest już zaangażowany w Grupę MAXIM Magazin w Czechach, na Słowacji, w Austrii i na Bałkanach i ma już bardzo dobry dostęp do sponsorów i partnerów w tych krajach.

Razem z menadżerem sportowym Erwinem Tauberem, Star Troopers AG wprowadzi MMA Sports Europe TV w całej Europie na początku 2023/2024 i będzie dostarczać na rynek ekscytujące walki, historie z przeszłości, wydarzenia takie jak seria wydarzeń MAXIM Top 100 oraz gadżety reklamowe .

Aleksandar Rakić (zawodnik MMA, ranking UFC nr 5) powiedział:
 

- Dzięki konsulowi honorowemu Markusowi Possetowi mamy przyjaciela sportów MMA , a zatem idealnego partnera telewizyjnego i medialnego, który doskonale będzie promować i rozwijać ten sport w telewizji i Internecie. W ostatnich latach społeczność MMA w Europie znacznie się rozrosła. Wszystkie europejskie kluby mają teraz szansę przedstawić walki MMA oraz ich historie w telewizji MMA Sports Europe.

 

Dzięki MMA Sports Europe organizacje, sportowcy i osoby prywatne będą w przyszłości miały także możliwość bezpośredniego uczestniczenia w MMA Sports Europe Holding AG i tym samym staną się współwłaścicielami.


Nie wiadomo jeszcze, jakim kanałem transmisji i od kiedy dokładnie MMA Sports Europe TV będzie można odbierać w Polsce i Europie.

Źródło: www.ots.at  presseportal.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...