reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pielgrzymka papieża do Mongolii w telewizji

dodano: 2023-08-31 07:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

EWTN Polska TV Trwam pielgrzymka papieża Franciszka do Mongolii W dniach 31 sierpnia - 4 września br. papież Franciszek (Jorge Mario Bergoglio) odbędzie kolejną podróż apostolską. Tym razem na trasie Ojca Świętego pojawi się Mongolia (pod hasłem „Wspólna nadzieja”, z mongolskiego „Хамтдаа найдацгаая”). Transmisje z poszczególnych etapów tej pielgrzymki zapowiadają EWTN Polska (w tym na profilach stacji na portalu społecznościowym Facebook i w serwisie YouTube), TV Trwam i Radio Maryja.

EWTN Polska TV Trwam pielgrzymka papieża Franciszka do Mongolii


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 31 sierpnia br. o godzinie 18:30 nastąpi wylot papieża Franciszka do Mongolii z lotniska w Rzymie, we Włoszech, a w piątek, 1 września o godzinie 10:00 przylot na lotnisko w Ułan Bator i oficjalne powitanie Ojca Świętego.

W sobotę, 2 września br. o godzinie 8:15 zaplanowana została wizyta papieża w Pałacu Państwowym w Ułan Bator, stolicy Mongolii, gdzie odbędą się spotkania z władzami i prezydentem Mongolii. O godzinie 14:35 w Katedrze Świętych Piotra i Pawła w Ułan Bator zaplanowano spotkanie Franciszka z duchowieństwem.

W niedzielę, 3 września br. o godzinie 8:00 w Teatrze Hun w Ułan Bator odbędzie się spotkanie ekumeniczne i międzyreligijne, natomiast o godzinie 10:00 w Stepowej Arenie odprawiona zostanie msza święta.

W poniedziałek, 4 września br. o godzinie 8:15 odbędą się - spotkanie papieża z pracownikami charytatywnymi oraz inauguracja Domu Miłosierdzia. O godzinie 10:15 na lotnisku w Ułan Bator zaplanowano uroczystość pożegnalną i wylot Franciszka do Rzymu i do Watykanu.

Wizyta w Mongolii będzie 43. pielgrzymką papieża Franciszka. Przypomnijmy, iż Ojciec Święty odwiedził w czasie swego pontyfikatu Brazylię, Jordanię, Palestynę, Izrael, Koreę Południową, Albanię, Francję, Turcję, Sri Lankę, Filipiny, Bośnię i Hercegowinę, Ekwador, Boliwię, Paragwaj, Stany Zjednoczone Ameryki, Kenię, Ugandę, Republikę Środkowoafrykańską, Kubę, Meksyk, Armenię, Polskę, Gruzję, Azerbejdżan, Szwecję, Egipt, Portugalię, Kolumbię, Birmę (Mjanma), Bangladesz, Chile, Peru, Szwajcarię, Irlandię, Litwę, Łotwę, Estonię, Panamę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko, Bułgarię, Macedonię Północną, Rumunię, Mozambik, Madagaskar, Mauritius, Tajlandię, Japonię, Irak, Węgry, Słowację, Cypr, Grecję, Maltę, Kanadę, Kazachstan, Bahrajn, Demokratyczną Republikę Konga, Sudan Południowy, Węgry i Portugalię (więcej tutaj).

Pielgrzymka papieża Franciszka do Mongolii - transmisje w EWTN Polska, TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...