reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay Group wchodzi do Grecji

dodano: 2023-09-08 12:22 | aktualizacja: 2023-09-13 17:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viaplay Group/satkurier.pl

Viaplay Group Viaplay Group i Vodafone Greece zawarli wieloletnie partnerstwo, które wprowadza treści Viaplay Select do usługi Vodafone TV. Od sierpnia br. 180 tys. abonentów Vodafone TV w Grecji może oglądać setki godzin wybranych seriali i filmów w ramach Viaplay Select. Ta ekskluzywna umowa rozszerza zasięg Viaplay Select na 11 rynków europejskich i łącznie 23 na całym świecie.

NENT Group
Viaplay Select


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaplay Select zapewni widzom Vodafone TV w Grecji szeroką gamę treści, takich jak mroczna satyra „The Architect”, mrożący krew w żyłach serial kryminalny „To Solve a Murder” czy film biograficzny o supergwieździe NHL Börje Salmingu z Jasonem Priestleyem („Beverley Hills, 90210”) i Valterem Skarsgårdem („The Playlist”). Będą to także rodzinny serial fantasy „Ronja, the Robber's Daughter” oraz oparty na klasycznej historii Astrid Lindgren, długo oczekiwany „End of Summer”.
 

- Vodafone TV to platforma z najbogatszą w Grecji ofertą treści rozrywkowych, zatem ta umowa pokazuje dużą atrakcyjność Viaplay Select. Nasza biblioteka obejmuje fascynujące filmy dokumentalne, docenione przez krytyków dramaty i nordic noir - każdy znajdzie coś dla siebie. Stale dodajemy nowych partnerów do tej wyjątkowej koncepcji „usługi w ramach usługi” - powiedziała Vanda Rapti, EVP, Viaplay Select & Content Distribution, Viaplay Group.

- Kontynuujemy naszą strategię gromadzenia pod jednym dachem, dla jeszcze większej wygody, wszystkich treści rozrywkowych interesujących greckie rodziny. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że Vodafone TV, po dodaniu Disney+ i Warner Bros. Studios, wita w Grecji Viaplay Select i tym samym staje się ekskluzywnym domem treści premium z jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych platform streamingowych w Europie - powiedziała Katia Stathaki, CBU Director, Vodafone Greece.

Partnerstwa Viaplay Select zostały już ogłoszone z oneplus CH Media w Szwajcarii, MagentaTV Deutsche Telekom w Niemczech, CANAL+ w Austrii, Crave Bell Media w Kanadzie, Pickbox NOW na siedmiu rynkach europejskich, SBS w Australii, CINDIE DMD w dziewięciu krajach Ameryki Łacińskiej i WOWOW w Japonii.

Natomiast usługa streamingowa Viaplay jest dostępna bezpośrednio dla konsumentów w krajach nordyckich i bałtyckich, Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...