reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Mixtape: nowe logo i strona internetowa z możliwością głosowania

dodano: 2023-09-11 10:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Mixtape

Mixtape TV 17 września br. kanał telewizyjny Mixtape ma doczekać się nowej strony internetowej, na której widzowie będą mogli głosować na swoje ulubione teledyski, a także brać udział w konkursach. To nie jedyna zmiana tej jesieni. Nadawca informuje, że uproszczona wersja logo Mixtape, która pojawia się na ekranach już od jakiegoś czasu, stanie się głównym logo stacji. Ponadto na antenie tej telewizji hip-hopowej pojawi się wiele nowości programowych.

Mixtape TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Za nami kolejny wspaniały rok z naszymi widzami. Jesteśmy szczęśliwi móc dostarczać Wam każdego dnia rozrywkę, która dla jednych jest wspomnieniem młodości, dla innych możliwością obcowania z nowymi brzmieniami, a jeszcze dla innych szafą grającą do dobrej domówkowej imprezy. Za cel nadrzędny stawiamy sobie komunikację z widzami, wsłuchujemy się w ich sugestie, pochwały oraz krytykę. Staramy się być w stałym kontakcie z każdym, kto daje nam feedback, bo to telewizja tworzona dla Was! Od połowy września wchodzimy w nowy etap realizując Wasze propozycje programowe. 17 września uruchamiamy nową stronę internetową, na której poza szerszym zapoznaniem się z naszą propozycją znajdą się długo wyczekiwane możliwości głosowania na ulubione klipy. Niebawem możecie się też spodziewać wielu konkursów :) - informuje Mixtape.

Jesienne propozycje Mixtape:

TOPKA
TOP 16 rapowych numerów na antenie Mixtape
Premiera 17 września, emisja w niedziele o godz. 12:00

Kształt playlisty w Mixtape zawsze tworzyli, tworzą i będą tworzyć nasi widzowie. Lubimy wiedzieć, co lubią, a czego nie znoszą Ci, dla których gramy klipy w naszej telewizji. Specjalnie dlatego powstała TOPKA, czyli TOP 16 klipów w Mixtape. To pierwsza, stricte rapowa lista przebojów w telewizji. W każdym notowaniu, dzięki głosom oddanym przez naszych widzów na www.mixtapetv.pl, tworzymy listę od najgorszego do najlepszego hitu naszej anteny. Dwa ostatnie numery spadają, by mogły się pojawić w ich miejsce dwie nowości. Ogromne spadki i wielkie skoki w górę, cudowne nowości i gorzkie pożegnania z nielubianymi teledyskami, to gwarantuje TOPKA!

1 NA 1
Bitwa klipów
Premiera 18 września o godz. 15:00, emisja codziennie o pełnej godzinie między 13:00 a 22:00

W dzisiejszym świecie istnieje wiele rodzajów sporów, a jeszcze więcej sposobów na ich wyjaśnianie. 1 NA 1 to format odpowiadający na jedno z najczęściej zadawanych pytań: „Co jest lepsze?”. Dochodzi w nim do „pojedynku” dwóch rapowych teledysków, a o tym, kto wygrywa, decydują głosy widzów oddane na www.mixtapetv.pl. Rola zwycięzcy w tym programie wcale nie jest łatwa, bo zaraz po pokonaniu przeciwnika teledysk staje do walki z następnym broniąc swojego tytułu. I tak broniąc „metodą sztafetową” w każdym odcinku wyłaniamy kolejnego zwycięzcę!

KLASYKA GATUNKU
Premiera 18 września, emisja w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:00

Polski rap ma wspaniałą historię, która od dekad wychowuje kolejne pokolenia. Musiało powstać pasmo, które przypomni widzom muzykę, która definiuje polski rap. KLASYKA GATUNKU to w zasadzie jego definicja. Wśród tysięcy polskich wideoklipów wybraliśmy te, które widzom kojarzą się ze złotą erą rymów i bitów. Teksty znane na pamięć i ujęcia które kojarzą się prawie wszystkim. Najlepsi z najlepszych, legendy i dinozaury, to pasmo KLASYKA GATUNKU.

FRESH
Premiera 19 września, emisja we wtorki i czwartki o godz. 18:00

Dla wszystkich widzów, których nudzi klasyczne 90 bpm, a do czerwoności rozgrzewa delikatnie cykanie nowoczesnych bitów, stworzyliśmy pasmo FRESH. Nowe brzmienia i nowe twarze. Premiery i nowości, wszystko czego w telewizji zapragnie słuchacz nowej szkoły rapu. Zebrane w całość, oddzielone od reszty, całkowicie wolne od innych styli, czysty newschool, to jest właśnie pasmo FRESH!

WYDZIAŁ NEWSÓW
Premiera 22 września, emisja w środy i piątki o godz. 17:00

WYDZIAŁ NEWSÓW to program, który łączy dużo dobrej muzyki ze starannie wyselekcjonowanymi wiadomościami muzycznymi. Wypełniony zarówno najnowszymi informacjami ze świata rapu, recenzjami płyt, jak i najnowszymi plotkami z życia raperów jest niesamowitą skarbnicą wiedzy. Widzowie będą mieli okazję poznać bliżej sylwetki raperów, jak również historie największych hiphopowych hitów świata. Swobodny styl prowadzącego powoduje, że WYDZIAŁ NEWSÓW jest najbardziej wyluzowanym programem informacyjno-muzycznym w telewizji!

ULICA MÓWI
Premiera 23 września, emisja we wtorki i soboty o godz. 14:00

ULICA MÓWI to program, który kieruje się znaną sentencją „vox populi”. Od lat w różnych telewizjach widzowie mogli spotkać różne formy sond ulicznych, ale ULICA MÓWI to jeden krok dalej. W tym programie „specjaliści” napotkani na ulicach przez prowadzącego spotykają się
z pytaniami, na które chyba nikt nie odpowiada tak samo. Ciekawe pytania to dopiero wstęp, w ludziach wyrwanych ze swoich codziennych obowiązków drzemie ogromny potencjał odpowiedzi! Mnogość ludzkich pomysłów zaskoczy w Was w ULICA MÓWI.

CHAT GP... SUJA
Premiera 23 września, emisja w środy i soboty o godz. 21:30

Tam gdzie kończy się logika, zaczyna się CHAT GP... SUJA. To pierwszy na świecie telewizyjny program satyryczno-paranaukowy. Z gąszczu pytań nurtujących ludzkość znajdujemy te, na które najtrudniej odpowiedzieć i wcale nie zadajemy ich sztucznej inteligencji, bo tak może każdy. Zadajemy je filantropowi, koszykarzowi i wybitnemu myślicielowi z Gocławia: Suji. Suja fantastycznie, jak i fantasmagorycznie odpowie na absolutnie każde pytanie. CHAT GP... SUJA powoli widzom oderwać się na chwilę od poważnych spraw i pomyśleć o tych mniej poważnych.


Mixtape to kanał muzyczny, którego nadawcą jest firma SandBox Media. Stacja rozpoczęła nadawanie 18 września 2020 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...