reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agnieszka Sobucka awansuje w spółce Emitel

dodano: 2023-09-13 12:30 | aktualizacja: 2023-09-13 12:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Emitel

Agnieszka Sobucka Emitel 1 września br. Agnieszka Sobucka objęła stanowisko dyrektora Biura Marketingu i Komunikacji Emitel, największego operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. W spółce pracuje od grudnia 2019 r. – początkowo jako menedżer ds. komunikacji oraz rzecznik prasowy, a od kwietnia br. jako p.o. dyrektora Biura Marketingu i Komunikacji.

Emitel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Agnieszka doskonale zarządza komunikacją w Emitel i wciąż będzie realizowała zadania z tym związane w spółce. Koordynacja przez Agnieszkę prac działu marketingu i komunikacji będzie skuteczniej wspierać obszar sprzedaży oraz pozwoli nam spójniej i skuteczniej informować naszych interesariuszy o istotnych wydarzeniach i projektach rozwojowych – mówi Andrzej J. Kozłowski, prezes Emitel S.A.

Agnieszka Sobucka ma 22 lat doświadczenia w obszarze komunikacji i public relations. Przed dołączeniem do Emitel przez ponad dwa lata pracowała w spółce PGE EJ 1 (obecnie Polskie Elektrownie Jądrowe), odpowiadającej za projekt budowy elektrowni jądrowej na Pomorzu, gdzie zajmowała się kontaktami z mediami, współpracą ze stroną rządową oraz komunikacją korporacyjną i komunikacją ze społecznościami lokalnymi. Pracowała także dla największych ubezpieczycieli, jak Allianz, Gothaer (obecnie Wiener), Aegon czy PZU.

Ostatnio ukończyła studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w obszarze CSR – Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii firmy. Jest też absolwentką studiów podyplomowych z zakresu przywództwa i komunikacji społecznej w Instytucie Organizacji i Zarządzania, Wydziału Cybernetyki w Wojskowej Akademii Technicznej.
 
Agnieszka Sobucka – dyrektor Biura Marketingu i Komunikacji Emitel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...