reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja na pakiet Info w Televio

dodano: 2023-09-26 10:04
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Televio

Televio Platforma Televio przygotowała, przed wyborami parlamentarnymi, specjalną ofertę dla nowych i stałych użytkowników. Teraz pakiet dodatkowy Info zawierający 5 kanałów informacyjnych (TVN24, TVN24 BiS, Biznes24, News24, BBC News), można subskrybować za 1 zł za pierwszy miesiąc, a później, do końca roku, 30 proc. taniej, czyli za 6,90 zł.

Televio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miesięczna subskrypcja pakietu Info w Televio kosztuje do 31 grudnia 2023 roku 6,90 zł, co stanowi 30 proc. rabatu od standardowej ceny 9,90 zł. Dodatkowo osoby, które wcześniej nie korzystały z pakietu Info, mogą go wypróbować za 1 zł za pierwszy miesiąc.

Nowi użytkownicy, którzy chcą skorzystać z promocji, wcześniej muszą subskrybować jeden z 3 pakietów podstawowych. Do wyboru są opcje Basic, Family lub Premium, a subskrypcję pakietu Family można rozpocząć już za 1 zł za pierwszy miesiąc.
 

- Wiemy, jak ważny dla wielu osób jest dostęp do najnowszych wydarzeń, szczególnie w okresie przedwyborczym, dlatego chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i zaoferować możliwość oglądania kanałów informacyjnych jeszcze taniej. Dzięki temu zarówno stali, jak i nowi użytkownicy mogą być na bieżąco z informacjami z kraju, śledząc je na dowolnym urządzeniu w Polsce i całej UE - mówi Denis Bolješik, Brand Manager Televio.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...