reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Obchody 100-lecia studia Warner Bros. „Wydarzeniem Roku” podczas PIKE

dodano: 2023-10-04 21:07
autor: Jan Borejko | źródło: Warner Bros. Discovery/PIKE

PIKE 2751 Warner Discovery Kieli Tytanowe Oko 2023 360px Warner Bros. Discovery w Polsce otrzymało nagrodę „Tytanowe Oko” w kategorii „Wydarzenie Roku” podczas 50. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) za całokształt odbywających się w Polsce obchodów 100-lecia studia Warner Bros. Kapituła konkursu doceniła także działania CSR grupy WBD w Polsce oraz serial “Pati” – produkcję Player Original. Konferencja PIKE to największe spotkanie sektora medialnego i telekomunikacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.

PIKE
PIKE 2743 Działania CSR Tytanowe oko 2023 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obchody 100-lecia studia Warner Bros. uznane za wydarzenie roku przez PIKE

Konferencji PIKE towarzyszyła Gala, podczas której wręczono statuetki „Tytanowe Oko" oraz nagrodę Operatorów Telewizji Kablowej „Złota PIKE”.

Kapituła konkursu przyznała nagrodę „Tytanowe Oko" w kategorii „Wydarzenie Roku” grupie Warner Bros. Discovery w Polsce za organizację obchodów 100-lecia powstania wytwórni Warner Bros. Studios. Statuetkę odebrała Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

– W symboliczny sposób w tym roku bracia Warner wrócili do domu, do Polski, właśnie dzięki obchodom stulecia ich studia i odsłonięcia ich gwiazdy tutaj w Łodzi. Zapraszam bardzo serdecznie do odwiedzenia Łódzkiej Alei Gwiazd przy ulicy Piotrkowskiej. Czujemy się szczególnie wyróżnieni nagrodą „Tytanowe Oko", bo jest to jednocześnie nasze stulecie i pięćdziesięciolecie Międzynarodowej Konferencji PIKE

– podkreślała Kasia Kieli.


Albert, Sam, Harry oraz Jack – polscy imigranci żydowskiego pochodzenia – dokładnie 4 kwietnia 1923 r. założyli wytwórnię filmową, która obecnie jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Ich historia jest spełnieniem amerykańskiego snu. Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili także do kin pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara.

Od swych początków Warner Bros. Studios zgromadziło imponujący dorobek dzięki wizjonerskiej dalekowzroczności i postępowi technologicznemu. Od 100 lat firma Warner Bros. jest kolebką ważnych dzieł kinematografii, mających znaczący wpływ na branżę i widzów. Ogromna biblioteka Warner Bros., uważana za jedną z najbardziej prestiżowych i największych na świecie, obejmuje ponad 12 500 filmów fabularnych i 2400 seriali, na które składa się ponad 150 000 odcinków.
 


W konkursie o nagrodę „Tytanowe Oko” kapituła przyznała także grupie Warner Bros. Discovery wyróżnienie w kategorii „Działania CSR”. Otrzymała je inicjatywa „Różni i dumni”, czyli projekt na rzecz wsparcia społeczności LGBTQ+ w Polsce.

Nominację w kategorii „Polska Produkcja Telewizyjna Roku” uzyskał serial Player Original „Pati”.

Wyróżnienia w imieniu Warner Bros. Discovery w Polsce przyjęli Dorota Żurkowska, SGVP – Revenue oraz Jan Mróz, VP – Communication and Public Affairs.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...