reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy Halloween Smart Channel na FilmBox+

dodano: 2023-10-09 13:20 | aktualizacja: 2023-10-09 15:16
autor: Jan Borejko | źródło: SPI International

FilmBox Smart Channels Hallowen 360px SPI International, spółka należąca do CANAL+ Group, ogłosiła uruchomienie Halloween Smart Channel, oferującego widzom możliwość obejrzenia kolekcji horrorów i filmów przygodowych. Kanał dostępny wyłącznie na platformie FilmBox+ m.in. w Vectrze oraz w Internecie na Filmbox.com, przez aplikację FilmBox+ na urządzenia mobilne z dostępem do Internetu (Android, iOS) oraz przez urządzenia kompatybilne z Android TV. Miesięcznie usługa kosztuje 14,99 zł (przy zakupie jednorazowym) lub 9,99 zł za miesiąc (przy zakupie subskrypcji na rok).
 


Filmbox
Filmbox Halloween smart Channel 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród wyróżniających się tytułów prezentowanych na tym kanale znajdują się uznane filmy, takie jak „ Witajcie w dżungli”, „Wiwarium”, „Dom 9”, „Krzyk 4”, „Escapee”, „Scary Stories to Tell in the Dark” i wiele innych. Wybór filmów różni się w zależności od licencjonowanych terytoriów.
 
FilmBox+ uruchomił do tej pory na całym świecie ponad 300 kanałów inteligentnych, które obsługują szereg różnych zainteresowań – animację, dokument, styl życia, sport i nie tylko. FilmBox+ zapewnia natychmiastowy dostęp do katalogu kanałów VoD i kanałów na żywo z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Widzowie mogą uzyskać dostęp do usługi filmbox za pośrednictwem Internetu, pobrać aplikację mobilną zgodną z systemami operacyjnymi iOS i Android lub przesyłać strumieniowo treści za pośrednictwem aplikacji Smart TV dostępnej na urządzenia Apple TV, Android TV, Samsung i LG Smart TV. FilmBox+ jest także dostępny za pośrednictwem wielu głównych europejskich operatorów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...