reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB dołącza do społeczności RDK

dodano: 2023-10-11 23:00
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ADB

ADB Firma ADB oficjalnie została Preferowanym Członkiem RDK, podejmując tym samym kluczowy krok w kierunku dalszego wzmacniania swojego zaangażowania w rozwój oprogramowania typu open source RDK dla bram szerokopasmowych.

RDKcentral.com
RDK technical ADB 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Według ADB to posunięcie ma na celu zapewnienie kompleksowych rozwiązań operatorom telekomunikacyjnym, którzy chcą wykorzystać zalety otwartej platformy RDK, która standaryzuje kluczowe funkcje stosowane w podłączonych urządzeniach szerokopasmowych, wideo i IoT, zapewniając w ten sposób interoperacyjność między różnymi urządzeniami i usługodawcy.

Open-source RDK pozwala na wykorzystanie gotowych komponentów i bibliotek, które przyspieszają proces wdrażania nowych usług i urządzeń, jednocześnie zapewniając możliwość stworzenia unikalnego i spersonalizowanego doświadczenia dla klientów.

Philippe Lambinet, dyrektor ds. marketingu w ADB, powiedział:

- Zostanie preferowanym członkiem społeczności RDK to strategiczny krok dla ADB. Jesteśmy podekscytowani współpracą z innymi liderami branży w celu przyspieszenia rozwoju oprogramowania typu open source, zwłaszcza w domenie łączy szerokopasmowych. Nasze zaangażowanie w RDK-B potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań szerokopasmowych, które spełniają zmieniające się potrzeby naszych klientów, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług szerokopasmowych, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i elastyczność ich inwestycji.


Źródło: adbglobal.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...