reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wieczór wyborczy” w wPolsce.pl. Będzie w 4K?

dodano: 2023-10-13 13:54 | aktualizacja: 2023-10-13 16:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

wPolsce.pl Telewizja wPolsce.pl zaprasza widzów na magazyn publicystyczny „Wieczór wyborczy”. Emisję poprzedziła seria programów stacji „Debata wPolsce.pl wybory 2023”, które prowadzili Dorota Łosiewicz („Gorące pytania” we wPolsce.pl, „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w TVP Info) i Wojciech Biedroń („Gorące pytania”, „Poranna rozmowa” i „Bez spiny” we wPolsce.pl). Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

wPolsce.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W okresie przedwyborczym stacja wPolsce.pl wyemitowała programy „Debata wPolsce.pl wybory 2023”. Poprowadzili je Dorota Łosiewicz („Gorące pytania” we wPolsce.pl, „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w TVP Info - więcej tutaj) i Wojciech Biedroń („Gorące pytania”, „Poranna rozmowa” i „Bez spiny” we wPolsce.pl - więcej tutaj i tutaj), a wzięli w nich udział politycy, dziennikarze i publicyści.

W niedzielę, 15 października br. o godzinie 21:00 na kanale wPolsce.pl wyemitowany zostanie program „Wieczór wyborczy”. Pojawią się w nim komentarze do sondażowych wyników wyborów parlamentarnych w Polsce.

Telewizja wPolsce.pl to stacja informacyjno-publicystyczna. Kanał jest dostępny w rozdzielczościach standardowej (wPolsce.pl) i wysokiej (wPolsce.pl HD) oraz w 4K (wPolsce.pl 4K) (więcej tutaj). Wersje SD, HD i 4K stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).

„Wieczór wyborczy” - emisja w niedzielę, 15 października 2023 roku o godz. 21:00 na kanale wPolsce.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...