reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

My-Ukraina+ chce wejść do naziemnej telewizji

dodano: 2023-10-24 21:03
autor: RO | źródło: detector.media

My-Ukraina Na Ukrainie kształtuje się nowa grupa medialna. Spółka Streamline Media poinformowała o złożeniu wniosku do Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia o udział w konkursie na wolne miejsca w multipleksach DVB-T2 firmy Zeonbud. Spółka chce uruchomić nowy kanał ogólnorozrywkowy My-Ukraina+.

My-Ukraina
My-Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z państwowym rejestrem firm (odpowiednik KRS), spółka Streamline Media powstała po zmianie nazwy spółki Sendstrom, która należała do Iriny Dubowik i zajmowała się wydobyciem piasku, żwiru i gliny. W kwietniu 2023 r. zmieniła nazwę, rodzaj działalności na dziedzinę nadawania programów telewizyjnych, właściciela i zarządcę. Został nim Ihor Petrenko.

My-Ukraina+ ma emitować programy, filmy i seriale zarówno produkcji krajowej, jak i zagranicznej. Głównymi kierunkami tematycznymi kanału mają być humor, dziennikarstwo, detektywistyka i kryminalistyka, akcja i komedia. Na potrzeby stacji ma też powstać poranny program na żywo z przydatnymi i aktualnymi informacjami.

Twórca liczy na dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a przede wszystkim chce być atrakcyjny dla widza aktywnego społecznie.
 

W związku ze zmianami w ukraińskiej przestrzeni medialnej, w której w ciągu ostatnich dwóch lat zaprzestały działalność różne media oraz w związku z zapotrzebowaniem na treści zaspakajające potrzeby odprężenia emocjonalnego, usystematyzowania rutynowego życia oraz informacji o życiu codziennym, a budowanie życia w nowych realiach stoi na wysokim poziomie, uważamy, że aktualnie jest to odpowiedni czas, aby zaoferować widzom nowe media

- powiedział właściciel kanału My-Ukraina, Ihor Petrenko.


My-Ukraina+ może być drugą stacją telewizyjną nowego giganta medialnego na ukraińskim rynku. Pierwsza stacja My-Ukraina wystartowała 8 listopada 2022 roku i jest wzorowana na zamkniętym kanale Ukraina Rinata Achmetowa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...