reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bezpłatna aplikacja Extreme+ już w Polsce

dodano: 2023-11-07 11:35 | aktualizacja: 2023-11-07 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Extreme Channel/satkurier.pl

Extreme+ Extreme Channel ogłasza premierę autorskiej aplikacji mobilnej – Extreme+. Całkowicie bezpłatna aplikacja zapewnia dostęp do najpopularniejszych i najchętniej oglądanych programów kanału. Aplikacja Extreme+ jest dostępna na Androida i iOS (do znalezienia pod hasłem Extreme Poland).

Extreme+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Extreme+ to nowa aplikacja, dzięki której wszyscy fani Extreme Channel będą mieli możliwość być na bieżąco z treściami emitowanymi na kanale – w dowolnym miejscu i czasie. Na platformie dostępna jest pełna biblioteka gal WWE oraz takich programów, jak „Beyond the Beaten Path”, „DRL – Liga Wyścigów Dronów” czy „X Games”. Aplikacja została uruchomiona w 2021 roku, a teraz trafiła także do Polski.
 

– Po globalnej premierze, z radością wprowadzamy aplikację Extreme+ na rynek polski, gdzie mamy wielu fanów WWE, jak również programów o sportach ekstremalnych. Nowy produkt sprawi, że nasi widzowie będą teraz mogli oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu i o każdej porze. Mamy nadzieję, że dzięki Extreme+ będą jeszcze bliżej swoich pasji i jeszcze bardziej będą cieszyć się treściami, jakie oferuje im Extreme Channel – powiedział Peter Einstein, CCO Extreme Channel.

Aplikacja Extreme+ na iOS, fot. satkurier.pl
Aplikacja Extreme+ na iOS, fot. satkurier.pl
Aplikacja Extreme+ na iOS, fot. satkurier.pl

Extreme Channel to stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia. Kanał oferuje pełen zakres atrakcji – począwszy od trzymających w napięciu dokumentów, przez wnikliwe prezentacje sylwetek współczesnych ikon sportu, skończywszy na relacjach z porywających sportowych wydarzeń i mistrzostw. Extreme Channel jest wyłącznym nadawcą programów WWE w Polsce.

Kanał rozpoczął nadawanie w 1999 roku (w Polsce 12 stycznia 2011 roku) i obecnie dociera ze swoimi treściami do ponad 16 mln abonentów w ponad 40 krajach oraz 9 wersjach językowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...