reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP świętuje 30-lecie „Szansy na sukces”

dodano: 2023-11-19 08:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 19 listopada br. o godz. 15:05 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 9. odcinek programu „Szansa na sukces. Opole 2024”. Wystąpią Katarzyna Cerekwicka, Dominika Gawęda, Andrzej Lampert i Paweł Rurak-Sokal. Widowisko poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” i „Teleexpress Extra”). Zwycięzca serii wystąpi podczas 61. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”. Wśród gwiazd „Szansy na sukces” są Joanna Kulig, Małgorzata Jamroży „Margaret”, Justyna Steczkowska („The Voice of Poland”), Daria Zawiałow i Katarzyna Stankiewicz.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 19 listopada br. o godzinie 15:05 TVP2 wyemituje premierowo specjalny, godzinny odcinek „Szansy na sukces” z okazji 30. rocznicy pierwszej emisji tego programu. Na kanapie jurorskiej zasiądą Paweł Rurak-Sokal oraz gwiazdy, których kariera rozpoczęła się od występu w „Szansie na sukces": Katarzyna Cerekwicka, Dominika Gawęda i Andrzej Lampert.

Jak czytamy w komunikacie, 14 listopada 1993 roku Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek „Szansy na sukces” - formatu, który od 30 lat gości w polskich domach, a dla wielu wykonawców był i jest początkiem kariery muzycznej. Wśród uczestników, którzy próbowali swojej szansy na przestrzeni trzech dekad, są dziś gwiazdy, między innymi Joanna Kulig, Małgorzata Jamroży „Margaret”, Justyna Steczkowska („The Voice of Poland” w stacjach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Daria Zawiałow, Katarzyna Stankiewicz i inni. Jubileuszowy odcinek będzie miał specjalną formułę - zostanie przypomniana historia programu oraz wcześniejsze odcinki „na poważnie i na wesoło”.

Tym razem wyjątkowo uczestnicy po losowaniu zobaczą archiwalne wykonanie piosenki z „Szansy na sukces” - na przykład Katarzyn Stankiewicz, która z Anitą Lipnicką zaśpiewała piosenkę Varius Manx „Zamigotał świat”, Andrzeja Lamperta, który przed laty wygrał odcinek z piosenkami Maryli Rodowicz i wykonał z nią piosenkę „Ludzkie gadanie”, czy Małgorzaty Jamroży „Margaret”, która wygrała odcinek z piosenkami Moniki Brodki i zaśpiewała z nią „Znam cię na pamięć". Ponadto Paweł Rurak-Sokal opowie o tym, jak w trakcie jednego z programów Dominika Gawęda została wybrana na wokalistkę zespołu Blue Café.

Widowisko poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info, „Teleexpress Extra” w stacji TVP Info - więcej tutaj). Zwycięzca serii „Szansa na sukces. Opole 2024” wystąpi podczas 61. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty” (więcej tutaj).

Specjalny odcinek „Szansy na sukces” z okazji trzydziestej rocznicy pierwszej emisji tego programu pokazany zostanie premierowo - w niedzielę, 19 listopada br. o godzinie 15:05 w stacji TVP2, w poniedziałek, 20 listopada br. o godzinie 22:35 na kanale TVP Polonia, w nocy z czwartku na piątek, z 30 listopada na 1 grudnia br. o godzinie 2:15 w stacji TVP HD i w środę, 13 grudnia br. o godzinie 23:45 na kanale TVP Rozrywka (więcej tutaj).
 
Katarzyna Cerekwicka i Andrzej Lampert w programie „Szansa na sukces. Opole 2024”, foto: TVP
Katarzyna Cerekwicka i Andrzej Lampert w programie „Szansa na sukces. Opole 2024”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2024” - emisja w niedziele około 15:15 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...