reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 24.11.2023

dodano: 2023-11-23 17:08 | aktualizacja: 2023-11-23 23:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice. Transmisja z meczu Bundesligi: 1. FC Köln - Bayern Monachium tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Orlando Magic - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Komentarz: Szymon Przedpełski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain - AS Monaco
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Paris Saint-Germain - AS Monaco

Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
Deportivo Alavés - Granada CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
Deportivo Alavés - Granada CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Konkurs skoków

12:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

15:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ruka:
Bieg na 7,5 km

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 42:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Effigaq - Al Ittihad

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Nassr - Al Akhdoud

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 
Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Wachowicz - Barbara Seixas/Carol Horta
 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
1. sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
2. sesja treningowa

14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
2. sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
2. sesja treningowa

17:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz

18:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Anadolu Efes Stambuł - Partizan Belgrad

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Crvena Zvezda Belgrad - EA7 Emporio Armani Mediolan
 
Polsat Sport

06:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki solistek

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki par sportowych

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Ceremonia otwarcia

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Program krótki solistów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
Grot Budowlani Łódź - MOYA Radomka Radom

04:00 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy:
Taniec rytmiczny
 
Polsat Sport Extra

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Arriva Twarde Pierniki Toruń - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

20:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

03:30 Golf: Australian PGA Championship:
3. runda
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sztuki walki: Madness Cage Fighting 9:
Ceremonia ważenia

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 41: 
Adrian Błeszyński - Filip Tomczak
 
Polsat Sport News

10:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału

15:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce

20:00 Curling: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 41: 
Adrian Błeszyński - Filip Tomczak


 
TVP Sport

09:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17: 
Hiszpania - Niemcy
Komentarz: Michał Zawacki, Dawid Sut

13:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17: 
Brazylia - Argentyna
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Ulatowski

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Polski:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Tomasz Pąchalski

19:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Komentarz: Krzysztof Lenarczyk, Dawid Sut
 
Viaplay

08:00 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

10:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
1. sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow, Robert Smoczyński

12:00 Formuła 2: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

13:30 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
2. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

13:45 Dart: 2023 Players Championship:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - Eintracht Braunschweig

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - Hertha BSC
Komentarz: Dawid Król

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Detroit Red Wings

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - New York Rangers

20:00 Dart: 2023 Players Championship:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Toronto Maple Leafs

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Cardiff Rugby - Stormers

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton Saints - Harlequins

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Nashville Predators

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Edmonton Oilers

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Rotherham  United - Leeds United 
Komentarz: Bartosz Budnik, Michał Gutka

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Montreal Canadiens

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New York Islanders

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Winnipeg Jets

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Calgary Flames

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Colorado Avalanche

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...