reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Egipt zamyka piracki CimaClub

dodano: 2023-11-28 13:03
autor: HP | źródło: ACE

CimaClub egipski serwis piracki piractwo 360px CimaClub - jedna z największych usług pirackich w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA) została zamknięta w Egipcie przez egipską policję we współpracy z  ACE (Sojusz na rzecz kreatywności i rozrywki), wiodącej na świecie organizacji antypirackiej.

CimaClub
CimaClub logo piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CimaClub umożliwił użytkownikom bezpośrednie pobieranie lub streaming pirackich treści, oferując bibliotekę VOD obejmującą prawie 50,000 tytułów filmów i seriali telewizyjnych w języku arabskim oraz ich oryginalnych wersjach. Dotknęło to wszystkich członków ACE.

Piracka usługa przyciągnęła ponad 29 mln odwiedzin miesięcznie za pośrednictwem 65 domen. Większość ruchu pochodziła z Egiptu, Francji, Kanady, USA i Niemiec.

Egipska policja zidentyfikowała i skontrolowała operatora w Gizie w Egipcie. Na razie większość domen nadal działa i nie została wyłączona lub przejęta przez ACE.

- ACE niezmiennie walczy z piractwem, ściśle współpracując z władzami w celu wykrycia nielegalnych operatorów w regionie MENA

– powiedziała Natasha Matos-Hemingway, dyrektor ds. handlu i marketingu w Shahid, wiodącej arabskiej platformie streamingowej należącej do MBC GROUP i członka ACE.

- Nie byłoby to możliwe bez pomocy zaangażowanych władz egipskich, które pilnie pracują, aby zapobiec nielegalnemu udostępnianiu treści, za co jesteśmy wdzięczni obu stronom. Nie jest tajemnicą, że piractwo powoduje ogromne straty nie tylko dla nadawców, ale także dla firm produkcyjnych i wschodzących twórców treści. W MBC GROUP pozostajemy w zgodzie z ACE w jej ciągłej misji ochrony praw własności intelektualnej naszych twórców. Jesteśmy wdzięczni Sojuszowi za ich wspaniałą pracę przez cały rok i nie możemy się doczekać dalszej wspólnej walki z piractwem treści.

- Piractwo treści ma poważne konsekwencje w całym łańcuchu wartości w branży rozrywkowej

– powiedziała Fiona Robertson, główny radca prawny OSN, członka ACE.

-Jako jedna z wiodących firm rozrywkowych w regionie jesteśmy zaangażowani w ochronę praw wszystkich twórców treści, ściśle współpracując z organami ścigania i organami regulacyjnymi na naszych rynkach operacyjnych.

- Podziwiamy egipską policję za jej szybkie działanie w celu zidentyfikowania operatora jednej z najbardziej znanych usług pirackich w regionie MENA

– powiedział Jan van Voorn, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. globalnej ochrony treści w stowarzyszeniu Motion Picture Association oraz dyrektor ds. AS.

- Sam zasięg tej nielegalnej operacji dotknął każdego członka ACE, narażając własność intelektualną wielu twórców i właścicieli treści. Dzisiejsza akcja podkreśla siłę globalnego i wspólnego wysiłku na rzecz ochrony integralności rynku kreatywnego.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...