reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ruszył Prima History - nowy kanał grupy Clever [wideo]

dodano: 2023-12-10 11:12
autor: RO | źródło: paginademedia.ro/agro-tv.ro

Prima TV Romania Rumuńska grupa Clever od 7 grudnia br. oferuje nowy kanał o tematyce historycznej Prima History. Celem projektu jest przedstawienie zagadnień, które pozwolą lepiej zrozumieć przeszłość. Telewizję można już oglądać w rumuńskich sieciach kablowych, np. w Digi na oryginalnej pozycji programowej CinemaEst.

Prima History [grafika: agro-tv.ro]
Prima History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka zrezygnowała z CinemaEst - telewizji nadającej filmy z Europy Wschodniej i Środkowej, a w zamian chce promować przejrzyste spojrzenie na historię w celu kształtowania świadomości narodowej.

W ramówce Prima History nie zabraknie najcenniejszych filmów artystycznych i dokumentalnych o tematyce historycznej, a także widowisk i magazynów z udziałem specjalistów danej dziedziny, profesorów uniwersyteckich i pracowników naukowych. Współpraca z wyspecjalizowanymi redaktorami i nauczycielami historii zapewni wysoki charakter edukacyjny treści.

Zatrudniający ponad 500 pracowników Clever Group to znaczący gracz na rumuńskim rynku medialnym z bogatym portfolio (14 kanałów telewizyjnych, 8 portali internetowych i platforma przesyłania strumieniowego). Wśród kanałów są Prima TV, Prima Sport 1 - 5, Prima TV 4K, Prima News, Profit News, Agro TV, Medika TV, Cinemaraton, Prima Comedy i Prima History.

Nadawcą zarządza firma Clever Business Transilvania SRL, której udziałowcami są Clever Media Network (25%), Adrian Tomşa (65%) i Maria Nicoară (10%).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...