reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Serwis VOD FlixClassic w ofercie Avios

dodano: 2023-12-28 12:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: Avios

FlixClassic Avios VOD Korbox 360px Serwis VOD FlixClassic trafił do oferty wrocławskiej spółki AVIOS – ogólnopolskiego dostawcy telewizji przez łącze szerokopasmowe. Wszyscy abonenci tej usługi otrzymali możliwość uruchamiania aplikacji z klasykami kina światowego na swoich dekoderach.

Avios
FlixClassic VOD Avios 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

FlixClassic to wyjątkowy serwis VOD oferujący unikalny repertuar klasyki kina.

Zawiera przeszło 700 godzin atrakcyjnego repertuaru filmowego, w tym evergreeny, zapomniane hity i perełki kina zremasterowane do rozdzielczości HD. Platforma wspierana jest przez tuzy polskiej kultury okołofilmowej.

– Dekodery KORBOX dedykowane naszej usłudze pozwalają na implementację szeregu rozwiązań interaktywnych. Poza standardami w IPTV, takimi jak przewijarka czy nagrywarka w chmurze, mamy możliwość natychmiastowego wdrażania wielu atrakcyjnych nowości. Nie tak dawno uruchomiliśmy chociażby multimedialny program wsparcia internetowych twórców wideo w naszym bezpłatnym serwisie streamingowym. Wciąż jednak brakowało nam w ofercie kinematografii przez duże K

– mówi Marcin M. Drews, menedżer AVIOS.

Szukaliśmy w tej materii partnera niebanalnego. Dlatego nasz wybór padł na FlixClassic.

Głównym odbiorcą naszej usługi jest grupa wiekowa 40+. To widzowie, dla których telewizja linearna wciąż ma kluczowe znaczenie, ale którzy też pozostają otwarci na usługi interaktywne

– mówi Andrzej Andruszków, prezes AVIOS Sp. z o. o.

Oferta FlixClassic wydała się nam wręcz doskonale skrojona pod naszego widza

– Z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z AVIOS, w ramach której abonenci dekoderów KORBOX zyskują dostęp do naszego unikalnego repertuaru klasyki światowego kina. Naszym wspólnym celem jest zapewnienie widzom nowych i satysfakcjonujących wrażeń

– podkreśla Marcin Machnio, współzałożyciel i dyrektor zarządzający FlixClassic.

– Zapraszamy widzów w sentymentalną podróż filmową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.


Oferta FlixClassic obejmuje nie tylko klasykę kina włoskiego, amerykańskiego i japońskiego, ale także nieodkryte perły filmowego świata, takie jak dzieła Argento, Němeca, Viscontiego, Tarkowskiego, Kurosawy, młodego Hitchcocka, Skolimowskiego, Polańskiego oraz wielu innych. Nie zabraknie też nostalgicznych chwil z „Kobietą za ladą”, „Szpitalem na Peryferiach”, „Arabellą” i przygodami „Latającego Czestmira”. Razem z AVIOS gwarantujemy, że każdy wieczór spędzony przed telewizorem stanie się niepowtarzalną podróżą po świecie kinematografii.

FlixClassic oferuje płatny dostęp miesięczny, kwartalny i roczny.
Promocja na ten ostatni zbiega się nieprzypadkowo z uruchomieniem usługi na platformie AVIOS. Serwis udostępnia też 6 pełnometrażowych klasyków kina całkowicie za darmo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...