reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polo TV i Disco Polo Music ze wspólnym sylwestrem

dodano: 2023-12-31 14:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polo TV Edyta Folwarska W niedzielę, 31 grudnia br., czyli w sylwestra, kanały Polo TV i Disco Polo Music zapraszają widzów na wspólne pasmo muzyczne. O godz. 20:00 rozpocznie się program „Prawy do lewego! Biesiada na całego!”, natomiast o godz. 23:00 wyemitowany zostanie koncert z Łodzi. Wystąpią Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Sławomir Zapała („Tak to leciało!”), Konrad Skolimowski „Skolim” („Barwy szczęścia”), Marcin Siegieńczuk, Andrzej Marcysiak „Andre”, Paweł Dudek „Czadoman”, Łukasz Rosiński „Luka Rosi”, Piękni i Młodzi, Camasutra, Topky, Top Girls, Szpilki, Mejk, Mig, Weź Nie Pytaj, Jorrgus, Weekend, Boys, Classic, Extazy, Bayer Full, Defis, After Party, Kapela Ciupaga, Zbóje, Masters, Playboys i Power Play.

Polo TV Maciej Smoliński, Edyta Folwarska i Jacek Mędrala


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Gwiazdy disco polo i ich najpopularniejsze przeboje. To nie może się nie udać - zapewnia nadawca. Podczas koncertu wystąpią m.in. zespół Mig, After Party, Weekend, Topky, Łobuzy, Weź Nie Pytaj i Classic. Konrad Skolimowski „Skolim” („Barwy szczęścia” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj) specjalnie dla widzów zaśpiewa utwór „Wyglądasz idealnie”. Sylwester z Polo TV i Disco Polo Music rozpocznie się w niedzielę, 31 grudnia br. od godziny 20:00.

- Najlepsze wejście w 2024 rok? Spędź sylwestra z Polo TV i Disco Polo Music. Patent, który zagwarantuje najlepsze wejście w 2024 rok: Krok 1 - skompletuj swoją ulubioną ekipę. Zaproś na sylwestra rodzinę, przyjaciół i sąsiadów. Krok 2 - zrób zakupy na wasz sylwestrowy, biesiadny stół. Pamiętaj o chipsach, paluszkach, szampanie i jarzynowej sałatce. Krok 3 - włącz Polo TV i Disco Polo Music i baw się do rana - zachęca nadawca.

Sylwester z Polo TV i Disco Polo Music zacznie się o godzinie 20:00. Jak zapowiada nadawca, o tej godzinie przy wspólnym stole spotka się dwadzieścia gwiazd sceny disco, chętnych i gotowych do zabawy przy najpopularniejszych polskich piosenkach biesiadnych idealnych na sylwestra. Wspólnie podczas koncertu „Prawy do lewego! Biesiada na całego!” wykonają ponad 60 przyśpiewek, pieśni, piosenek, które zna i nuci cała Polska, nie tylko 31 grudnia. - Jesteśmy pewni, że wy też zaśpiewacie razem z gwiazdami - zachęca nadawca. Widzowie usłyszą takie szlagiery jak „Szła dzieweczka”, „Oj Dana, Dana”, „Czerwone i bure”, „Pije Kuba do Jakuba”. Oto lista artystów, którzy zagoszczą podczas sylwestrowej nocy: Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Sławomir Zapała („Tak to leciało!” na kanałach TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Marcin Siegieńczuk, Andrzej Marcysiak „Andre”, Paweł Dudek „Czadoman”, Łukasz Rosiński „Luka Rosi”, Piękni i Młodzi, Camasutra, Top Girls, Mejk, Weekend, Boys, Classic, Bayer Full, Defis, After Party, Kapela Ciupaga, Zbóje, Masters, Playboys i Power Play (więcej tutaj).

Zabawa do białego rana. O godzinie 23:00 rozpocznie się koncert w Łodzi. - Czekają na was najbardziej przebojowa, ostatnia godzina 2023 roku i koncertowe wejście w nowy 2024 rok - zapowiada nadawca. Na scenie zaśpiewają Konrad Skolimowski „Skolim”, Mig, After Party, Extazy, Weekend, Topky, Łobuzy, Szpilki, Camasutra, Masters, Weź Nie Pytaj, Jorrgus, Classic, Quest i Playboys. - Śmietanka sceny disco polo zagwarantuje wam taneczne wejście w Nowy 2024 Rok. Do Siego Roku - życzy nadawca (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...