reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwester TVP2 prosto z Zakopanego

dodano: 2023-12-20 09:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Sylwester marzeń z Dwójką” Na kanałach TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Info i TVP Rozrywka wyemitowany zostanie koncert „Sylwester marzeń z Dwójką”. Na Równi Krupowej w Zakopanem wystąpią Izabella Krzan („Pytanie na śniadanie”, „Koło fortuny”, „Rytmy Dwójki” i „Kamper Polska”), Anna Lewandowska, Marta Surnik, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska („The Voice of Poland”), Joanna Klepko „Cleo” („The Voice Kids”), Roksana Węgiel „Roxie”, Wiktoria Gabor, Blanka Stajkow, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Becky Sangolo, Karolina Stanisławczyk, Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Sławomir Zapała („Tak to leciało!”), Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?” i „Polskie biesiady”), Paweł Kozicz, Dominik Dudek, Tomasz Oskar Gregorczyk „Tomash”, Michał Harasimiuk „Mike”, Leon Myszkowski „Laurent”, Allan Krupa, Marco Bocchino, Lisha and The Men, Piękni i Młodzi, Weekend, Akcent, Pectus, Red Lips, Felivers i Fun Factory.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Sylwester marzeń z Dwójką”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- „Sylwester marzeń z Dwójką” w Zakopanem coraz bliżej. Jak co roku na publiczność największej imprezy sylwestrowej w Polsce czeka mnóstwo atrakcji: plejada muzycznych znakomitości, największe polskie i światowe przeboje w nowych aranżacjach, widowiskowa oprawa scenograficzna - zapowiada nadawca.


Na zakopiańskiej scenie wystąpią Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska („The Voice of Poland” - więcej tutaj), Joanna Klepko „Cleo” („The Voice Kids” - więcej tutaj), Roksana Węgiel „Roxie”, Wiktoria Gabor, Blanka Stajkow, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Becky Sangolo, Karolina Stanisławczyk, Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra”, Sławomir Zapała („Tak to leciało!” na kanałach TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Paweł Kozicz, Dominik Dudek, Tomasz Oskar Gregorczyk „Tomash”, Michał Harasimiuk „Mike”, Leon Myszkowski „Laurent”, Allan Krupa, Marco Bocchino, Lisha and The Men, Piękni i Młodzi, Weekend, Akcent, Pectus, Red Lips, Felivers i Fun Factory. Wśród gwiazd Sylwestra Marzeń znajdą się także Tomson i Baron z zespołu Afromental - ci ostatni do koncertu zaprosili swoich faworytów z różnych edycji „The Voice of Poland”.

- Znakiem firmowym tegorocznego „Sylwestra marzeń z Dwójką” będzie muzyczna różnorodność: pop, rock, funk, hip-hop i disco. Z całą pewnością zaskoczeniem będą nowe i nieoczywiste aranżacje dyskotekowych przebojów. Artyści wykonają hity - polskie i zagraniczne - znane i uwielbiane przez wszystkich miłośników dobrej zabawy, ale usłyszymy także piosenki zupełnie nowe lub takie, które niedawno debiutowały na listach przebojów. Gwiazdy zaśpiewają po polsku, angielsku, włosku, hiszpańsku. Młode pokolenie wykonawców spotka się z muzycznymi legendami. Nie zabraknie naprawdę wyjątkowych duetów, widowiskowych kreacji i zaskakujących wcieleń gwiazd. Niektóre nawiązywać będą do kultowych scen ze słynnych filmów oraz stylu wielkich ikon popkultury. Za sprawą multimediów, efektów pirotechnicznych i widowiskowej scenografii widzowie „Sylwestra marzeń z Dwójką” będą uczestnikami wyjątkowego, muzycznego spektaklu z udziałem najjaśniejszych gwiazd polskiej estrady oraz gości ze świata - zapowiada nadawca. 


O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Agustina Egurroli. Sylwestrowy koncert poprowadzą Izabella Krzan („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj, „Koło fortuny” w stacjach TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „Rytmy Dwójki” na kanałach TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj, oraz „Kamper Polska” - więcej tutaj), Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie”) i Rafał Brzozowski („Jaka to melodia?” na kanale TVP1 - więcej tutaj, i „Polskie biesiady” w stacji TVP Rozrywka - więcej tutaj). Za kulisami prowadzących wspierać będą Anna Lewandowska („Pytanie na śniadanie”) i Marta Surnik („Pytanie na śniadanie”) (więcej tutaj).

Koncert „Sylwester marzeń z Dwójką” transmitowany będzie w niedzielę, 31 grudnia 2023 roku o godzinie 19:50 na kanale TVP2, o godzinie 20:20 w stacji TVP Polonia i około godziny 0:00 na kanałach TVP1 i TVP Info. W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 31 grudnia 2023 roku na 1 stycznia 2024 roku o godzinie 1:10 retransmisję tego widowiska pokaże premierowo stacja TVP Rozrywka (więcej tutaj).

„Sylwester marzeń z Dwójką” - emisja w TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Info i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...