reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

StarLightMedia rejestruje nowy kanał ICTV Seriale

dodano: 2024-01-28 10:00
autor: RO | źródło: detector.media

Seriali ICTV Ukraińska grupa medialna StarLightMedia stosunkowo niedawno uruchomiła nowy kanał z serialami, a już planuje następny. Do Narodowej Rady ds. telewizji i radia wpłynął wniosek na projekt ICTV Seriale. Nowy kanał ma być oferowany operatorom w technologii OTT. Przypomnijmy, że rozpoczęty w październiku 2023 r. kanał Twój Serial jest szerzej dystrybuowany, np. jako FTA przez satelitę Astra 4A (4,8°E).

Seriale ICTV (foto: serial.ictv.ua)
Seriale ICTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
StarLightMedia chce rozwinąć dystrybucję treści nie tylko w ramach tradycyjnej telewizji, ale także w bardziej ukierunkowanych sposobach dostarczania treści do widza. Chodzi o zaoferowanie możliwie najbardziej zróżnicowanej oferty do końcowych odbiorców i partnerów dystrybucyjnych.

Nadawca posiada platformę multimedialną Seriali ICTV, na której gromadzi wszystkie seriale własnej produkcji do oglądania online. Ukraińskie seriale są dostępne w jednym miejscu. Wszystkie odcinki można obejrzeć w Internecie, jeszcze za nim zostaną wyświetlone w linearnych stacjach telewizyjnych. Detektywi, przestępczość, śledztwa i oczywiście humor - to wszystko mieści portal Seriale ICTV.

Jesienią 2023 r. firma StarLightMedia wprowadziła na rynek telewizji linearnej nowy kanał Twój Serial (Tviy Serial) i jeszcze w tym samym czasie udało się jej pozyskać licencję na nadawanie w multipleksie DVB-T2 firmy Zeonbud. Za kanał odpowiada jedna z zależnych spółek STB. Ramówkę kanału wypełniły seriale dramatyczne, powieści kryminalne czy paradokumenty stworzone dla kanałów telewizyjnych Ukraina i STB.

StarLightMedia jest wiodącym nadawcą komercyjnym na Ukrainie.
Posiada kanały telewizyjne STB HD, ICTV HD, Nowyj kanal HD, M1 HD, M2 HD, OCE HD, ICTV2 HD i ostatnio uruchomiony Twój Serial HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...