reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Anita Kaźmierska redaktor naczelną satkurier.pl

dodano: 2024-01-25 21:22 | aktualizacja: 2024-01-29 16:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Anita Kaźmierska W styczniu br. stanowisko redaktora naczelnego satkurier.pl – jednego z największych w Polsce portali informacyjnych poświęconych telewizji, objęła Anita Kaźmierska, związana z redakcją SAT Kuriera od 2007 roku. Anita Kaźmierska awansowała ze stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Równolegle nadal będzie pełnić funkcję administratora forum.satkurier.pl, którą powierzono jej w 2019 roku.

Anita Kaźmierska
Anita Kaźmierska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Kiedyś trzeba oddać kierownictwo młodym ludziom. Nie można być upartym dziadersem, jak co niektórzy politycy, których od władzy nie można nijak odspawać. Młodsi są przyszłością. Młodsi lepiej znają się na mediach społecznościowych, reklamach, sztucznej inteligencji i innych nowych technologiach, których pełno w mediach i Internecie. Anita przez te 17 lat bardzo się rozwinęła i ma ogromną wiedzę i doświadczenie, nie tylko dotyczącą mediów, technologii, Internetu czy Photoshopa, ale świetnie testuje odbiorniki i dekodery. Fajnie będzie się przyglądać, nadal pisząc i pomagając jej, jak się rozwinie satkurier.pl, który działa od 24 lat i wcześniej czy później zapewne trafi pod skrzydła większej firmy lub portalu. Sprawa jest otwarta, a Anita z łatwością poprowadzi go ku zwiększeniu wartości, bo już wprowadziła dużo nowości, a będzie ich jeszcze więcej

– mówi Janusz Sulisz, założyciel, właściciel i dotychczasowy redaktor naczelny SAT Kuriera.

– Z SAT Kurierem jestem związana od początku swojej kariery zawodowej. Dziękuję Januszowi za obdarzenie mnie zaufaniem zarówno 17 lat temu, jak i teraz, kiedy powierzył mi tę ważną i odpowiedzialną funkcję. To wielka przyjemność kierować działaniami redakcji, która dziś jest dla mnie niczym drugi dom. Jednocześnie cieszę się, że Janusz wcale nie wybiera się na emeryturę, nie rezygnuje z tworzenia treści i nadal będzie dzielił się z Czytelnikami swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam do oglądania nowego odcinka NoMedia, a już wkrótce kolejne arcyciekawe produkcje z jego udziałem

– mówi Anita Kaźmierska.

Anita Kaźmierska jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Prywatnie jest miłośniczką fotografii i górskich wędrówek. Na powiązanym z satkurier.pl portalu podrozezantena.pl można znaleźć blisko sto artykułów jej autorstwa, stanowiących relacje z wycieczek po Polsce i Europie. Hobbystycznie i zawodowo zajmuje się fotoedycją, m.in. projektując okładki SAT Kuriera.

Niecałe cztery lata po wydaniu w styczniu 1997 roku pierwszego numeru drukowanego magazynu SAT Kurier, 20 grudnia 2000 roku w sieci uruchomiony został portal internetowy satkurier.pl, który dziś cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród osób zainteresowanych telewizją. Duże grono użytkowników satkurier.pl stanowią kibice sportowi, którzy mogą tu znaleźć aktualne rozpiski i plany transmisji, w tym codzienny cykl „Sport w polskiej TV”.

Ostatnią nowością na satkurier.pl jest dział „Wykazy” z aktualnymi parametrami odbioru kanałów telewizyjnych, który będzie stopniowo rozszerzany.

Portal satkurier.pl i działające przy nim forum notują każdego miesiąca około 3 mln odsłon. Redakcja SAT Kuriera mieści się w Krakowie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...