reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kalendarz dla rozpisek sportowych - nowość na satkurier.pl

dodano: 2024-02-19 14:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kalendarz satkurier.pl Na portalu satkurier.pl pojawiła się kolejna nowość - kalendarz dla rozpisek sportowych. Można go znaleźć w artykułach z kategorii „Sport w polskiej TV”, „Futbol w TV” i „Piłka nożna”. Kalendarz pozwala w łatwy sposób przejść do rozpisek sportowych i planów transmisji poszczególnych rozgrywek piłkarskich.

satkurier.pl
Kalendarz satkurier.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kalendarz domyślnie pokazuje wydarzenia na bieżący dzień, ale równie dobrze można przejść do wydarzeń na inne dni. Na czerwono zaznaczone są artykuły z cyklu „Sport w polskiej TV”, a na zielonoFutbol w TV” i inne artykuły z planami transmisji rozgrywek piłkarskich. Jeżeli przy danym dniu nie ma kropki, oznacza to, że jeszcze nie został dodany tam żaden artykuł.

W kalendarzu będzie można zobaczyć wydarzenia z bieżącego miesiąca, poprzedniego miesiąca i przyszłego miesiąca (o ile dodane). Funkcja kalendarza jest dostępna zarówno w wersji portalu na komputer, jak i na urządzenia mobilne.

Dodajmy, że w dziale „Sport” na satkurier.pl niedawno pojawiły się dwie nowe kategorie: „Sport w polskiej TV” i „Futbol w TV”, które gromadzą wszystkie rozpiski.

Przejdź do kalendarza.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...